Atgriezties pie raksta

"Ogre/Miandum" izcīna bronzu Rīgas atklātajā čempionātā

Svētdien Rīgas atklātajā čempionātā HK "Ogre/Miandum" ar rezultātu 35:28 uzveica ASK/LSPA un izcīnīja trešo vietu, informē Latvijas Handbola federācija.

Bronzas sērijas spēlē abas komandas nebija labākajos sastāvos, jo abām iztrūka uzbrukuma līderu – ogrēniešiem nācās iztikt bez Arvja Laganovska, kurš netika darba dēļ (arī Arta Kurmēna, kurš savainojuma dēļ nespēlēs līdz novembrim), savukārt armijniekiem iepriekšējā spēlē gūtā plaukstas savainojuma dēļ nevarēja spēlēt Ēriks Drobots. Laganovskis un Drobots līdz šim bija guvuši, attiecīgi, 15 un 13 vārtus, ieņemot vietu rezultatīvāko spēlētāju trijniekā.

Spēli veiksmīgāk iesāka "Ogre/Miandum", kas pateicoties Mareka Ģērmaņa (2), Uvja Strazdiņa un Dzintara Dravnieka vārtu guvumiem izvirzījās vadībā ar 4:1. Pamazām iespēlējās arī armijnieki, kas spēja pietuvoties līdz minimumam – 8:7 pēc Andra Strazda metiena 14.minūtē. Puslaika otro daļu gan pārliecinošāk atkal nospēlēja ogrēnieši, vienubrīd panākot arī +5, bet pirmās 30 minūtes noslēdzot ar četru vārtu pārsvaru – 17:13.

Otrajā puslaikā "Ogre/Miandum" pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, nepielaižot pretiniekus tuvāk par trim vārtiem. Puslaika gaitā ogrēniešu pārsvars vairākkārt sasniedza septiņus vārtus (25:18, 27:20, 29:22), un, lai gan vienubrīd ASK/LSPA sadeldēja deficītu līdz četriem vārtiem, tieši ar +7 "Ogre/Miandum" noslēdza spēli – 35:28. Bronza ogrēniešiem.

Uzvaru turnīrā izcīnīja Dobeles "Tenax", kas ar 35:32 tika galā ar "Celtnieks Rīga".

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Aleksandrs Krastiņš, bet par labākajiem spēlētājiem katrā no godalgotajām komandām tika nosaukti Emīls Kurzemnieks (Dobeles "Tenax"), Rihards Leja ("Celtnieks Rīga') un Dzintars Dravnieks ("Ogre/Miandum"), kurš ar 23 vārtiem kļuva arī par turnīra rezultatīvāko spēlētāju.

HK "Ogre/Miandum" – ASK/LSPA 35:28 (17:13)

"Ogre/Miandum:" Dravnieks 10, Strazdiņš 7/2, Ģērmanis 5, Mancurovs 5, Art. Laganovskis 5, Sļusarevs 2, Lepers 1.

11. septembrī, 08:13, Sports