Atgriezties pie raksta

Ogres NSC divās spēlēs gūst 17 vārtus Video

Latvijas čempionāta futbolā 2. līgā Ogres novada Sporta centrs aizvadīja sezonas noslēdzošās divas spēles – savā laukumā un izbraukumā – un guva izteikti pārliecinošas uzvaras.

Uzreiz jāpiebilst, ka Ogres komanda šobrīd necīnās par godalgotajām vietām, bet gan par šempionāta Cerības kausu jeb 9. vietu.

8.septembrī ogrēnieši Ogres stadionā uzņēma galvaspilsētas "AMOKO/02" un jau pirmajā puslaikā spēra ļoti plašu soli panākuma gūšanai. Spēles ievadā viesi palika mazākumā, kas laukuma saimniekiem sniedza lielāku vaļu vārtu apdraudēšanai. 14. minūtē Ģirts Burmistrs uz krūtīm uzņēma centrējumu un ar nākamo pieskārienu trieca bumbu vārtos. Spēles 31. minūtē Pēcāk Kārlis Līcis soda laukumā nomānīja vārtsargu un raidīja bumbu jau tukšos vārtos. Trīs vārtu pārsvaru ar lielisku tālšāvienu cīņas 38. minūtē panāca Lauris Rudzītis. Ar to gan notikumi laukumā nerimās. Puslaika izskaņā Līcis ar precīzu sitienu noslēdza ātro pretuzbrukumu, bet piekto naglu rīdzinieku mūrī pēc vārtsarga kļūdas iedzina Ģirts Tumans.

Arī otrajā puslaikā dominēja Ogres futbolisti. Rudzītis guva savus otros vārtus, precīzi noslēdzot iespēli soda laukumā. Mača 56. minūtē Niks Niklāvs Škaunacis realizēja tiesneša nozīmēto 11 metru soda sitienu. Savukārt vēl pēc minūtes Līcis nokārtoja sev hat-trick. Spēles pamatlaika beigu daļā pie trīs vārtu guvuma tika arī Tumans. Skanot noslēdzošajai svilpei, Ogres NSC varēja svinēt panākumu ar rezultātu 10:0.

Pirmdien ogrēnieši viesojās Salaspilī pie SK "Kangaroos/Salaspils" un arī guva pārliecinošu uzvaru. Jau pirmajā pusstundā ogrēnieši guva četrus vārtus – divreiz izcēlās Tumans, bet pa reizei precīzi sita Līcis un Matīss Valners. Otrā puslaika sākumā pie gola tika arī mājinieki, taču drīz vien sekoja divi Rudzīša netverami raidījumi, kuriem pa vidu ar savu precīzu sitienu atzīmējās arī Emīls Siliņš. Aptuveni pusstundu pirms spēles pamatalaika beigām salaspilieši realizēja divas savas iespējas. Tas gan neliedza ogrēniešiem gūt otro panākumu dažu dienu laikā – 7:3.

Gandarījuma turnīrā ogrēnieši ar 19 punktiem atkal atrodas visiem priekšgalā, taču vienīgajiem pretendentiem uz šo pozīciju "Albatroz SC" (16 punkti) ir divas spēles rezervē – abas pret ogrēniešu nupat sagrautajiem Salaspils ķenguriem.

Ogres NSC un "AMOKO/02" spēles labāko momentu video.

12. septembrī, 10:12, Sports