Atgriezties pie raksta

Ogres "Veselības apļi" tuvojas noslēgumam Rezultāti

Ceturtdienas vakarā Ogres stadionā pulcējās 19 nenogurstošākie skriešanas entuziasti, lai piedalītos skriešanas sacensību seriāla "Veselības apļi" 15. etapā.

Uzreiz jāpiebilst, ka šis seriāls, kurā dalībniekiem atvēlētajā pusstundā jānoskrien pēc iespējas vairāk apļu, jau tradicionāli notiek ar mērķi ieinteresēt iedzīvotājus veselīga dzīvesveida piekopšanā. Tomēr sacensības ir un paliek sacensības...


Tuvojoties to noslēgumam (šosezon paredzēti 17 skrējieni), saasinājusies arī intriga par uzvarām kādā no septiņām vecuma/dzimuma grupām. Galvenais priekšnoteikums cīņā par goda pjedestālu kopvērtējumā – piedalīties vismaz 12 etapos.


Pirmo vietu 1999.–1972.gadā dzimušo vīriešu grupā praktiski nodrošinājis Krišs Jānis Mežiels. Tuvākais sekotājs – Māris Pilmanis – viņam to varētu atņemt tikai gadījumā, ja Mežiels nestartēs atlikušajās divās sērijās. Savukārt Valdim Ņilovam ir garantēta vismaz trešā vieta (Pilmaņa neveiksmes gadījumā var tikt arī pie sudraba).


Tikmēr dāmu konkurencē jau labu laiku neapstrīdamu pirmo vietu ieguvusi Dace Supe. Intriga saglabājas par otro vietu, kurā šobrīd ar identisku apļu summu atrodas Annija Brante un Anita Čuhnova.


1971.g. dz. un vecāku sieviešu grupā piecām skrējējām ir izredzes tikt pie medaļām. Elita Lulle un Mudīte Rītere jau garantējušas vietu uz goda pjedestāla – jānoskaidro tik vieta. Uz trešo pieejamo pakāpienu cer arī Ināra Priedīte, Ināra Suveizda un Ivonna Lavnika. Savukārt vīru ieskaitē visiem priekšā šobrīd atrodas Jānis Mežiels. Divu teicamu skrējienu gadījumā, turklāt bez Mežiela piedalīšanās, cerību uz pirmo vietu vēl saglabā Ēvalds Stahovskis. Bet Jānim Avenam trešā vieta jau ir rokā.


2000.–2005.g. dz. zēnu grupā nenoķerams kļuvis Artūrs Pastors. Otro vietu jau nodrošinājis Gotfrīds Stahovskis, bet bronza šoreiz nevienam netiks, jo pārējie divi dalībnieki nav izpildījuši minimālo programmu.


2006.g. dz. un jaunāku meiteņu konkurencē samērā tālu visām priekšā atrodas Samanta Pētersone, aiz viņas ierindojušās Laura Beitāne un Baiba Beitāne. Šeit izmaiņas medaļu īpašnieču ziņā var būt tikai gadījumā, ja kāda no meitenēm nepiedalīsies atlikušajos divos etapos. Aplūkojot zēnu grupu, šeit uzvarētāja titulu sev pārliecinoši garantējis Leonards Rožāns. Gados jaunais censonis ir noskrējis vērā ņemamu apļu skaitu, turklāt arī potenciālie konkurenti nav izpildījuši minimālo 12 etapu programmu. 


Beidzamās divas kārtas notiks 21. un 28.septembrī.


Pielikumā sacensību rezultāti un kopvērtējums.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39681

2017. gada 15. septembrī, 08:34, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

;) • 2017. gada 15. septembrī, 22:29
Skumji ka 2000.-2005.g.dz. meitenēm nav iedvesmas sportot. Laikam jācacojas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet