Atgriezties pie raksta

"Ogre/Miandum" treneris: Virslīgā cīnīsimies par uzvaru katrā spēlē

Sestdien, 16.septembrī, plkst.18 Ogres stadiona hallē handbola klubs "Ogre/Miandum" uzsāks dalību Latvijas čempionāta Virslīgā. Pirmie pretinieki – nesen uzveiktie "ASK/LSPA" sportisti.

Ogres komanda pagājušajā nedēļā ar izcīnītām bronzas medaļām noslēdza tradicionālo pirmssezonas turnīru – Rīgas atklāto čempionātu. Ogrēnieši apakšgrupas spēlē vispirms uzveica "Jūrmalas Sportu" (27:23), bet pēc tam, ilgu laiku atrodoties vadībā, nospēlēja neizšķirti ar "Celtnieks Rīga" (27:27). Ierindojoties otrajā vietā grupā, "Ogre/Miandum" turnīru turpināja ar dueli par bronzu. Mazajā finālā ogrēnieši pārliecinoši tika galā ar "ASK/LSPA" (35:28).


"Ogre/Miandum" ar spēli tieši pret nupat uzveiktajiem armijniekiem sāks Virslīgas 2017./2018.gada čempionātu, turklāt dueli aizvadot savu atbalstītāju priekšā. Pērnajā sezonā ogrēnieši ar "ASK/LSPA" nospēlēja neizšķirti, bet savā laukumā guva panākumu ar rezultātu 27:22.


Arī šosezon ogrēnieši noteikti uzskatāmi par vieniem no galvenajiem pretendentiem par vietu uz goda pjedestāla. To apstiprina komandas galvenais treneris Andris Molotanovs. "Zemāk par pirmo vietu nav vērts tēmēt. Pērn uzdevums bija iekļūt labāko četriniekā, kas arī izdevās. Protams, mazliet pietrūka līdz bronzas medaļām. Šosezon komandas uzdevums būs uzvarēt katrā spēlē, cīnīties līdz galam un ar jebkuru pretinieku."


"Ogre/Miandum" spēlētāju korpusā būtisku izmaiņu nav. Klāt nākuši spēlētāji no tā dēvētā fārmkluba jeb Ogres novada Sporta centra handbola audzēkņu vidus – vārtsargs Oļegs Lomako un Artis Rozenbergs. Vēl komandai piesaistīts Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis ar Ludzas handbola skolas praksi Jānis Mazuks. Gada nogalē Virslīgā plāno iesaistīties vēl pirms diviem gadiem Ogres komandā spēlējošais Mārtiņš Dāvidnieks, kurš šobrīd atrodas darba darīšanās Zviedrijā.


Treneris Molotanovs ar pieejamajiem spēlētājiem starpsezonā "pielikuši" pie fiziskās sagatavotības. "Vasarā reizi nedēļā trenējāmies. Augustā jau darbojāmies Zilajos kalnos, Ogres stadionā, mēneša beigās gājām iekšā zālē un tur trenējāmies. Daļa sportistu atrodas vēl pērnsezon gūto traumu pēcrehabilitācijā, taču pakāpeniski viņi iesaistīsies arī Virslīgā."


Jautājot par "Ogre/Miandum" gatavību jaunajai sezonai, treneris norāda, ka ir šis un tas padarīts. "Mūsu spēles zīmējums būs pamainījies, piekopsim aktīvāku un agresīvāku aizsardzību ar ātru pāreju uzbrukumā. Daļa no stratēģiajs jau attaisnojās Rīgas čempionātā."


Lai arī komandas treneris Andris Molotanovs šobrīd negatavojas stāties vārtsarga postenī, kas viņam lieliski padodas, netiek izslēgts variants, ka kādā no mačiem  redzēsim treneri sargājam "Ogre/Miandum" cietoksni. "Protams, var rasties korekcijas un būs jāglābj komanda, tad arī iešu vārtos. Tomēr vairāk vēlos koncentrēties trenera pienākumu veikšanai."


No Virslīgas pretiniekiem Molotanovs izceļ Latvijas titulētāko handbola komandu Dobeles "Tenax", kas nupat uzvarēja Rīgas atklātajā čempionātā. Tomēr nedrīkst nenovērtēt arī "Celtnieks Rīga" meistarību. Jāpiebilst, ka Virslīgas atklāšanas spēlē 13.septembrī celtnieki teju revanšējās dobelniekiem par neveiksmi galvaspilsētas trofejas izcīņas finālā (30:32).


"Mūsu uzdevums ir uzvarēt katrā spēlē. Rādot labu spēli, psiholoģiski var "noplīst" jebkurš pretinieks. Spēlētājiem ieteikšu nevērtēt pretiniekus kā handbola superzvaigznes, bet gan kā pieveicamus oponentus. Ja izdosies realizēt mūsu zīmējumu spēlē, domāju, ka jebkurš pretinieks ir pieveicams," uzskata "Ogre/Miandum" treneris Andris Molotanovs.


"Ogre/Miandum" aicina savus līdzjutējus atbalstīt komandu katrā mājas spēlē, kas arī šosezon notiks Ogres stadiona hallē. Visas spēles ir bez maksas. Komanda garantējot labu handbolu, cīņu, azartu un emocijas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39683

2017. gada 15. septembrī, 09:24, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet