Atgriezties pie raksta

"Ogres Vilki" debiju ELVI līgā sāk ar zaudējumu viesos

Piektdienas vakarā Stalbē Latvijas augstākās raudzes florbola sacensības ELVI līgā debitēja "Ogres Vilki". Pirmajā piegājienā ar rezultātu 3:7 gan nācas atzīt pērnās sezonas trešās spēcīgākās komandas "SK Pārgauja" pārspēku.

Debitanti ogrēnieši pirmos vārtus ELVI florbola līgas turnīrā ielaida jau 30. sekundē, kad ar precīzu metienu izcēlās Mārtiņš Zicmanis (1:0). Šķita, ka maisam gals ir vaļā, jo pirmā perioda turpinājumā "Pārgauja" guva vienus vārtus pēc otriem: 2. minūtē savu uzvārda brāli un "Ogres Vilku" vārtsargu vienā personā Gunti Balodi pārspēja Oskars Balodis (2:0), 9. minūtē to izdarīja Mārtiņš Muižnieks (3:0), 14. minūtē vēlreiz izcēlās O.Balodis (4:0), bet 15. minūtē ar precīzu metienu atzīmējās Olafs Zvīnis, kurš "pēc dokumentiem" esot ogrēnietis. Spēles rezultāta tablo tobrīd jau vēstīja gaužām netīkamo 0:5 rezultātu.

Varēja domāt, ka Ogres florbolistus gaida smaga sagrāve, jo otrās trešdaļas sākumā stalbietis Miķelis Koknesis Roops panāca jau 6:0. Tomēr otrās trešdaļas turpinājumā viesi izskatījās acīmredzami attapušies un laikam arī adaptējušies pie Stalbes vidusskolas skolas savdabīgās sporta zāles. "Ogres Vilku" pirmos vārtus ELVI florbola līgā spēles 28. minūtē guva Edgars Birkenfelds pēc Markusa Januševska piespēles. Šo periodu ogrēniešiem pat izdevās uzvarēt, jo viņu labā ar precīziem metieniem vēl izcēlās Toms Rislings un vēlreiz Birkenfelds.

Protams, lauzt spēles ritējumu mačā pret sīksto Stalbes komandu "Ogres Vilkiem" šoreiz vēl nebija pa spēkam. Noslēdzošajā trešdaļā mājinieki guva vēl vienus vārtus, panākot 7:3 savā labā, un ar tādu rezultātu spēle arī noslēdzās.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina vārtsargu Dāvi Helmutu Zvejnieku, kurš atvairīja 20 no 23 pretinieku metieniem. Arī "Ogres Vilkiem" labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs – Guntis Balodis, kurš tika galā ar 29 pretinieku metieniem.

Sestdien sezonu uzsāks arī pašreizējie vicečempioni "Lielvārde".

2017. gada 15. septembrī, 23:37, Sports