Atgriezties pie raksta

Mūspuses skrējējiem labi rezultāti Siguldā

Sestdien ap 2600 skriešanas sporta cienītāju noslēdza Baltijā lielākā skriešanas seriāla ""Bigbank" Skrien Latvija" septīto sezonu ar kulminācijas posmu – Siguldas pusmaratonu.

Pusmaratona kopējā ieskaitē šajā posmā 4. vietā ierindojās ogrēnietis Kristaps Kaimiņš, kuram līdz vismaz bronzai pietrūka 53 sekundes. Savukārt dāmām piekto ātrāko laiku uzrādīja ogrēniete Gundega Heidingere. Abiem sportistiem identiskas vietas savās vecuma grupās – attiecīgi V un S.

Tikmēr par uzvarētāju S40 grupā kļuva ikšķiliete Inga Zālīte, bet pie bronzas V40 ieskaitē tika ogrēnietis Valdis Ņilovs.

Aptuveni uz pusi īsākā distancē kopējā ieskaitē otro vietu izcīnīja ogrēnietis Renārs Roze, sacensību uzvarētājam piekāpjoties 18 sekundes. Renārs paralēli kļuva par VN30 grupas pirmās vietas īpašnieku. Pie medaļām tika arī ogrēniete Laura Kazāka (3. vieta SNJ grupā), Jānis Gailis (2. v. VN40 grupā) un Jānis Kaimiņš (3. v. VN60 grupā).

Jāpiebilst, ka 5 kilometru skrējienā ST grupā bronzu izpelnījās ogrēniete Agnese Pastare.

9. oktobrī, 15:13, Sports