Atgriezties pie raksta

Gaļcins debitē MX65 klasē Foto

Gados jaunais un talantīgais motosportists Ričards Alens Gaļcins no Ogres pavisam nesen debitēja MX65 klasē, kurā dalībnieki brauc ar 65 kubikcentimetru jaudīgiem dzelzs rumakiem.

30.septembrī notikušajā Mārupes kausa izcīņas noslēdzošajā posmā Ričards startēja gan sev tik ierastajā 50ccm ieskaitē, gan arī vēl līdz galam neiepazītajā 65ccm kategorijā. 


Arī piektajā etapā ogrēnietis apliecināja MX50 klases līdera statusu, atkārtoti paliekot nepārspēts. Tomēr tas nebija satraucošākais moments. Uzreiz pēc finiša līnijas šķērsošanas Ričards lēca mugurā MX65 ieskaites motociklam. Gados jaunais motosportists iepriekšējās piecas dienas veltīja jaunā motorizētā rīka iepazīšanai.


Pirmajās MX65 sacensībās Ričards pirmajā braucienā finišēja trešajā vietā, bet otrajā piegājienā piekāpās tikai Igaunijas pārstāvim. Summā gan ogrēnietis ierindojās 4. vietā. "Ļoti lepojamies ar Ričarda sasniefti, jo ar MX65 klases motociklu trenējāmies tikai piecas dienas. Tika jaunam un mazam puisim tik īsā laikā apgūt sešu pārnesumu ātrumkārbu ir sarežģīti, bet izcīnītā vieta ir godam nopelnīta," pēc sacensībām stāsta Ričarda tētis Andrejs Gaļcins.


Savukart 1.oktobrī – tieši Ričarda dzimšanas dienā – bija paredzēts starts Latvijas kausa izcīņas noslēdzošajā posmā Madonā. Ogrēnietis sarūpēja sev teicamu dāvanu – uzvaru 50ccm ieskaitē, kā arī otro gadu pēc kārtas apliecinot kausa izcīņas kopvērtējuma līdera statusu. "Kopš 2010.gada nevienam nav izdevies divus gadus pēc kārtas izcīnīt čempiona titulu," piebilst A.Gaļcins.


Ričards un viņa tuvienieki saka paldies trenerim V.Vanagam, sporta klubam "x99/Slīterāni" un citiem, kuri bija kopā ar komandu vai arī sekoja līdzi notikumiem, atbalstot jauno motosportistu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39880

2017. gada 10. oktobrī, 13:52, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet