Atgriezties pie raksta

"Ogre/Miandum" gūst pārliecinošu uzvaru

Pirmdien "SynotTip" handbola Virslīgas spēlē pie trešā panākuma sezonā tika HK "Ogre/Miandum" handbolisti, ar rezultātu 35:25 apspēlējot "MSĢ/LAT-Hertz", ziņo Latvijas Handbola federācija (LHF).

Sākotnēji abu komandu spēle bija ieplānota nedēļas vidū Murjāņos, taču pēc konstatētajām nepilnībām, LHF sacensību komisija nolēma to pārcelt uz Ogri.

Pirms spēles "Ogre/Miandum" ar četriem punktiem ieņēma piekto vietu, bet "MSĢ/LAT-Hertz" ar trim punktiem bija septītā, tiesa, tikpat punktu bija arī piektajā un sestajā vietā esošajām komandām "Vaiņode" un "Jūrmalas Sports", kurām bija labāka vārtu attiecība.

Pirmos vārtus guva Murjāņu komanda, kad precīzi meta Ingus Kristiāns Jonuška. "Ogre/Miandum" atbildēja ar Andra Pozņaka realizēto soda metienu un Arta Laganovska diviem vārtiem pēc kārtas, kas ogrēniešiem ļāva izvirzīties vadībā ar 3:1. Vēlāk "MSĢ/LAT-Hertz" rezultātu uz brīdi līdzsvaroja (6:6), bet Ogre veica izrāvienu 6:0, panākot 12:6 savā labā un puslaika izskaņā palielinot savu pārsvaru arī līdz astoņiem vārtiem – 21:13.

Pēc pārtraukuma ogrēniešu pārsvars turējās 8 līdz 9 vārtu robežās, ilgāku laiku nesasniedzot divciparu skaitli. Tas tomēr tika sasniegts neilgi pēc puslaika vidus, kad Sandis Lepers panāca 29:19, bet brīdi vēlāk Artis Laganovskis nokārtoja lielāko pārsvaru spēlē (+11). Visā spēlē "Ogre/Miandum" izcīnīja uzvaru ar 35:25, pakāpjoties uz trešo pozīciju. Tiesa, ogrēnieši aizvadījuši sešas spēles, kamēr pārējām komandām ir tikai četras un piecas.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Andris Pozņaks, bet pa septiņiem guva gan brāļi Artis un Arvis Laganovski, gan Dzintars Dravnieks.

"MSĢ/LAT-Hertz" – "Ogre/Miandum" 25:35 (13:21)

"Ogre/Miandum": Pozņaks 8/4, Dravnieks 7, Art. Laganovskis 7, Arv. Laganovskis 7/1, Lepers 3, Svārups 1, Bauze 1, Klimočkins 1.

10. oktobrī, 14:58, Sports