Atgriezties pie raksta

Sestdien motosacensībās Rīgā startēs ogrēnieši un ikšķilieši

21.oktobrī Latvijas lielākajā multifunkcionālajā hallē "Arēna Rīga" norisināsies iekštelpu motokrosa sacensības, kurās piedalīsies arī ikšķilieši un ogrēnieši Raivis Siks, Niks Niklāvs Sūna un Renārs Līmanis.

Organizatori paredz, ka 21.oktobrī "Arēna Rīga" būs pārpildīta ar motosporta faniem no visas Latvijas un Eiropas tuvākajām valstīm, kas vēlēsies atbalstīt sev labi zināmos sportistus Latvijā vēl salīdzinoši jaunā motosporta disciplīnā. Sacensībās ar nosaukumu "Optibet Champions Race" tiks noskaidroti uzvarētāji trīs solo motociklu klasēs, uz starta stājoties sportistiem no Baltijas valstīm, vadošajiem sportistiem no Lielbritānijas, Zviedrijas un Nīderlandes, kā arī no Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas. 


Prestižākajā jeb "Čempionu" klasē uz starta gaidāmi 20 īpaši uzaicināti sportisti no Latvijas un ārvalstīm, tostarp – Lauris Freibergs, Adam Chatfield, Dāvis Līvs, Niclas Hallafors, Karel Kutsar, Andero Lusbo un citi. Pasākuma organizatori sola, ka teju ikviens no īpaši uzaicinātajiem sportistiem būs ar savulaik izcīnītu čempiona titulu, kas padarīs sacensības īpaši aizraujošas. Pasākuma rīkotāji, "Nacionālās Motosporta asociācijas" (NMA), informē, gaidāmi arī vairāki pārsteigumi un, iespējams, dalībnieku vidū būs iespēja redzēt leģendārus sportistus, kuri kādu brīdi klasiskā motokrosa sacensībās nav bijuši.


Niks Niklāvs Sūna: "Šī nebūs pirmā reize iekštelpu motokrosa sacensībās, esmu piedalījies arī Igaunijas posmos, kas norisinās līdzīgā trasē. Šis ir veids kā labi piesaistīt skatītājus un attīstīt motokrosu, noteikti šādām sacensībām jānotiek vismaz reizi gadā. Man šajās sacensībās mērķis ir uzvarēt. Tribīnēs atbalstīs ģimene, draugi, skolasbiedri un visa mana komanda, kas noteikti dos man spēku sasniegt savu mērķi".


Ņemot vērā "arenakross" īpašo veidu – sacensības aizritēs kompaktā trasē, kas nodrošinās spraigas un saspringtas cīņas braucēju starpā,– sacensību norisei īsā laikā arēnā bija jāsaved aptuveni 3000m3 grunts seguma un jāspēj izveidot kvalitatīva un interesanta trase, kuras izveide uzticēta visā Eiropā zināmam trašu speciālistam.


Jau zināms, ka junioru sacensībās piedalīsies vairāki sportisti no astoņiem līdz 12 gadiem, starp kuriem, ļoti iespējams, būs iespēja redzēt kādu no nākotnes motokrosa čempioniem, bet "Nacionālajā" klasē sacentīsies sportisti no Latvijas, kuri klasiskajā motokrosā startē ar MX1 un MX2 klašu motocikliem.


Pasākuma laikā paredzēta arī plaša izklaides programma un aktivitātes līdzjutējiem – "Optibet Champions Race" atklāšanā uzstāsies Latvijā labi zināmu mūziķu apvienība "3LIVE PROJECT". Kā pauž NMA vadītājs Kaspars Cveiģelis: "Mērķis ir sarīkot augsta līmeņa starptautisku pasākumu, kas nākotnē varētu kļūt par tradīciju, un sava veida iksezonas Baltijas motokrosa sezonas noslēguma šovu sportistiem un faniem".


Biļetes uz pasākumu jau ir pieejamas tirdzniecībā "Biļešu servisa" kasēs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39965

2017. gada 20. oktobrī, 09:54, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet