Atgriezties pie raksta

Ogrēniete Boķe uzvar kamaniņu starta rāvienos Foto Video

Sestdien, 21.oktobrī, Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē notiekošajās starta rāviena sacensībās kamaniņu sportā "Prezidenta kauss 2017" savā vecuma grupā vieniniekos uzvarēja ogrēniete Paula Boķe.

Starta estakādē 11 gadus vecā sportiste abos mēģinājumos uzrādīja ātrākos rezultātus, pieveicot laika kontroles zonu attiecīgi 3.441 un 3.432 sekundēs. Summā (6.873) Paula tuvāko sekotāju Amandu Ogorodņikovu no Saulkrastiem (7.083) apsteidza par nedaudz vairāk nekā sekundes divām desmitdaļām, kas kamaniņu sportā ir visai daudz.


C vecuma grupā startēja 10 kamaniņu jaunās braucējas.


"Paulai šī būs pirmā pilnā sezona kamaniņu sportā," stāsta sportistes tētis Endijs Boķis. "Drīzumā sāksies treniņi pa lielo trasi, jo  decembrī norisināsies Bērnu un jauniešu kamaniņu sporta skolas kausa izcīņas pirmais posms. Paulai šajā sezonā savā vecuma grupā mērķis ir iebraukt labāko trijniekā, bet tiks darīts viss, lai būtu augstākā kaluma medaļas."


P.Boķes treneres ir Anna Orlova un Vera Zozuļa, kura ir Leikpleisidas (ASV) 1980.gada Ziemas Olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvēja kamaniņu sportā vieniniekos. 


Jāpiebilst, ka sacensībās Siguldā, kas jau kļuvušas par tradīciju, piedalījās visi Latvijas Nacionālās kamaniņu izlases sportisti, kā arī juniori un jaunieši – kopā 99 kamaniņu braucēji –, kas esot rekordliels dalībnieku skaits "Prezidenta kausā". 


Notiekošajā iesaistījās arī Latvijas kamaniņu sporta izlases galvenais treneris rembatietis Kaspars Dumpis. Jāuzsver, ka izlases sportisti, treneri un pārējais personāls aktīvi gatavojas Olimpiskajai sezonai, kuras kulminācija būs 2018.gada februārī Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā notiekošā Olimpiāde.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/39987

2017. gada 24. oktobrī, 09:51, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet