Atgriezties pie raksta

Ogrē notiks Lāčplēša kausa izcīņa šaušanā Pielikums

Svētdien, 12.novembrī, plkst.11 Ogres novada Sporta centra šautuvē, Jaunogres prospektā 2, notiks šaušanas sacensības ar pistoli "Lāčplēša kauss".

Sacensībās drīkst piedalīties jebkurš iedzīvotājs no 18 gadu vecuma, kurš ir apguvis nepieciešamās iemaņas rīkoties ar B1 kategorijas ieroci.


Sacensības notiks individuāli ar personisko ieroci (B1) un munīciju 35 gb. vai ar šautuves ieroci "GLOCK-17", munīciju nopērkot uz vietas.


Piešaušanai pieci šāvieni, pirms pirmā starta.


Pirmajā vingrinājumā: divu minūšu laikā jāizpilda 10 šāvieni no 25 metriem, šaujot ar abām vai vienu roku.


Otrajā vingrinājumā: 10 šāvieni no 20m, šaujot ar abām rokām. Katram šāvienam dotas līdz 3 sekundēm. Izejas pozīcija ar seju pret mērķi, šaujamierocis (uzlādētā stāvoklī) tvērienā (abās rokās, vērsts 45 grādu leņķī uz leju).


Trešajā vingrinājumā: 10 šāvieni no 15m, šaujot ar abām rokām un tēmējot uz praktiskās šaušanas figūras mērķi. Uzdevums jāpaveic maksimāli ātrākā laikā. Izejas pozīcija ar seju pret mērķi, šaujamierocis (uzlādētā stāvoklī) tvērienā (abās rokās, vērsts 45 grādu leņķī uz leju).


Reģistrācija sacensību dienā no plkst.10.30 šautuves telpās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.


Sacensību dalībnieki paši atbild par savas veselības stāvokļa atbilstību izvēlētajai slodzei, kā arī tiek nodrošināti ar pirmo medicīnisko palīdzību.


Dalībnieku rezultāti tiek vērtēti individuāli pēc katra vingrinājuma. Dalībnieks, kurš ieguvis lielāko punktu skaitu pēc trim vingrinājumiem, ieņems pirmo vietu.


Dalībniekiem, kuri piedalās sacensībās ar savu ieroci, dalības maksa ir EUR 5 + munīcija (35 gb.). Dalībniekiem, kuri izmanto šautuves ieroci, dalības maksa ir 5 eiro, munīciju nopērkot uz vietas. 


Uzvarētājs, kuram ir ieroča nēsāšanas/glabāšanas atļauja, saņems speciālo balvu – B1kategorijas pistoli "SIG SAUER P230" (izdevumus par ieroča reģistrēšanu sedz uzvarētājs).


Sacensības organizē un vada Ogres novada Sporta centrs un sacensību galvenais sacensību tiesnesis Andris Sosnars.


Plašāka informācija pielikumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40103

2017. gada 11. novembrī, 10:01, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet