Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē Ogrē un Lielvārdē "Rīgas Rudens" jubilejas turnīrs

Jau šajā valsts svētku nedēļas nogalē, 18. un 19.novembrī, Ogrē, Lielvārdē un Salaspilī norisināsies starptautiskais frisbija turnīrs "Rīgas Rudens 2017", kam šogad tiek svinēta jau 20 gadu jubileju, informē sacensību pārstāve Linda Gulbe.

Šoreiz savā starpā sacentīsies 42 komandas (25 vīriešu un 17 sieviešu) no Latvijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Vācijas, Īrijas, un tas būs lielākais frisbija turnīrs Baltijas vēsturē.


Latviju šajā turnīrā pārstāvēs astoņas vīriešu un sešas sieviešu komandas.


Pēdējos divus gadus vīriešu konkurencē laurus plūca pašmāju komanda Salaspils "Wild Things", kam beidzot pēc ļoti labiem startiem starptautiskos turnīros Eiropas līmenī izdevās arī izcīnīt šī turnīra titulu.


Sacensību mājinieces Ogres frisbija kluba pārstāves "Moments" sieviešu konkurencē pērn vien finālā piekāpās komandai no Krievijas. Zīmīgi, ka tieši uz turnīra apaļo jubileju ieradīsies komandas no valstīm, kas līdz šim nav startējušas šajā turnīrā.


Vīriešu konkurencē komandas ir sadalītas astoņās apakšgrupās, no kurām divas ir elites grupas, kuru komandām ir izteiktas priekšrocības turnīra laikā. Elites grupā iekļuva komandas, kas pēc turnīra izsējuma atradās labāko astotniekā.


Sieviešu divīzijā komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, kur visām komandām ir vienlīdzīgas iespējas.


Sestdien komandas aizvadīs grupu spēles, bet svētdienā komandas jau sāks cīņu par vietām un noskaidros šī gada čempionus.


Spēles norisināsies Lielvārdes novada Sporta centrā, Salaspils sporta namā, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē un Ogres novada Sporta centrā. Spēles par medaļām tiks aizvadītas Ogres novada Sporta centrā svētdien no plkst.14.


Spēles varēs vērot klātienē jebkurā no zālēm (ieeja bez maksas), kā arī otrās dienas spēles būs skatāmas tiešraidē Latvijas Frisbija federācijas "YouTube" kanālā (www.youtube.com/frisbijs).


Rezultātiem līdzi būs iespējams sekot Rīgas Rudens "Facebook" lapā (www.facebook.com/RigasRudens), kur būs pieejams arī spēļu grafiks.


"Rīgas Rudens 2017" organizē Ogres frisbija klubs sadarbībā ar Latvijas Frisbija federāciju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40161

2017. gada 14. novembrī, 08:23, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet