Atgriezties pie raksta

Mūsu tramplīnlēcējiem sekmīgas sacensības Vācijā Foto

Jau astoto gadu mūspuses lēcēji ar slēpēm no tramplīna un ziemeļu divcīņnieki devās uz Vācijas pilsētu Badfreienvaldi, lai startētu Brandenburgas atklātajās sacensībās, vēsta tramplīnlēkšanas trenere Margarita Sokolova.

Izņēmums nebija arī šis rudens, turklāt, kā jau ierasts, mājup mūsu jaunie sportisti atgriezās ar vairākām godalgām bagāžā.
 
Uz sacensībām Vācijā šogad devās visai kupla delegācija no Ogres un Ikšķiles. Treneru Margaritas Sokolovas un Modra Krūzes audzēkņi pārveda uz Latviju četras zelta, trīs sudraba un piecas bronzas godalgas.
 
4.novembrī, pirmajā sacensību dienā, notika sacensības lēkšanā ar slēpēm no tramplīna, kā arī ziemeļu divcīņas lēkšanas disciplīnas sacensības.


Ralfs Aupe, lecot no 10 m jaudas tramplīna, ar personīgo rekordu (9,5 m) izcīnīja zeltu vecāko zēnu grupā. Aelita Krasiļščikova un Demija Ansone startēja no 21 m jaudas tramplīna un sacentās ar zēniem. Tas tā notika tādēļ, ka šajā vecuma grupā viņas bija vienīgās meitenes, bet saskaņā ar sacensību nolikumu, atsevišķa grupa netiek izdalīta, ja tajā būtu mazāk par četriem dalībniekiem. Aelita sacensības sāka ar jaunu tramplīna rekordu meitenēm (19,5 m), bet diemžēl piedzīvoja kritienu otrajā lēcienā, tādēļ ierindojās tikai 3.vietā. Demija palika uzreiz aiz goda pjedestāla – 4. vietā.
 
Latvijas dāmu supertrio, kā viņas nodēvēja sacensību moderators, – Alise Krasiļščikova, Kamila Krustiņa un Krista Lamstere, startējot no 42 m jaudas tramplīna, aizņēma visu goda pjedestālu: Alisei 1.vieta, Kamilai 2.vieta, bet Kristai – 3.vieta. Sandis Kauliņš, startējot no 60 m jaudas tramplīna, ieguva 6.vietu.
 
Sacensību otrajā dienā, 5.novembrī, jaunie sportisti sacentās ziemeļu divcīņas otrajā disciplīnā – šo sacensību formātā tā bija skrituļslidošana, kurā bija ļauts izmatot arī distanču slēpošanas nūjas. Šajā dienā pilnīgi visi mūsu sportisti kāpa uz goda pjedestāla. Ralfs atkārtoja iepriekšējās dienas sasniegumu, izcīnot zeltu. Aelita, pateicoties lieliskam lēcienam ziemeļu divcīņas ieskaitē, skrituļslidošanā startēja otrā un spēja nosargāt savu sudraba pozīciju. Savukārt Demija kāpa uz pjedestāla trešā pakāpiena.
 
Alise, Kamila un Krista atkal bija nepārspējamas un rotāja visu pjedestālu, sadalot godalgas tieši tāpat kā lēkšanā: 1. vietā Alise, 2. vietā Kamila un 3. vietā Krista. Sandis ar lielisku skrituļošanas tehniku un, parādot raksturu, spēja no sestās starta pozīcijas piecus kilometrus garajā distancē pakāpties par trim pozīcijām un izcīnīt bronzu. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40183

2017. gada 16. novembrī, 10:27, Sports
wwww.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet