Atgriezties pie raksta

"Ogres NSC" uzsāks cīņu par Latvijas kausu telpu futbolā

Piektdien, 24.novembrī, plkst.20 Ogres novada Sporta centra (Ogres NSC) hallē notiks Latvijas kausa izcīņas spēle telpu futbolā starp komandām "Ogres NSC" un TFK "Lats/Metals.lv".

Futbola komanda "Ogres NSC" izveidota šī gada sākumā, uzreiz debitējot Latvijas čempionāta 2. līgā. Pēc vasaras sezonas noslēguma ogrēniešus uzaicināja piedalīties arī Latvijas čempionāta telpu futbolā 1. līgā, taču komandas ierobežotā budžeta dēļ ogrēnieši no šīs iespējas atteicās. Jāpiebilst, ka "Ogres NSC" galvenā prioritāte ir klasiskais jeb lielais futbols.


Tiesa gan, Ogres futbolisti izvēlējās kompromisu, lai pavisam neatteiktos no telpu futbola spēlēšanas. Jaunizveidotā komanda izmēģinās savus spēkus valsts kausa izcīņā, kura izmaksas ir ievērojami mazākās, turklāt turnīrs ir arī salīdzinoši īss.


Pirmais pretinieks ir TFK "Lats/Metals.lv", kas piedalās Rīgas telpu futbola čempionātā, spēlējot 3. līgā. Šajā turnīrā rīdzinieki aizvadījuši trīs spēles, kurās guvuši vienu uzvaru, reizi cīnījušies neizšķirti, kā arī piedzīvojuši zaudējumu.


Latvijas Kausa izcīņas 1/32 fināla kārtai "Ogres NSC" sagatavojusies visai nopietni, iekļaujot vairākus prasmīgus un meistarīgus spēlētājus no Ogres novada atklātā čempionāta. Pieteikti vārtsargi Ritvars Cinītis un Dmitrijs Roguļskis un laukuma spēlētāji Mihails Makarovs, Viesturs Dudelis, Emīls Muižnieks, Deniss Ostrovskis, Ģirts Tumans, Ģirts Burmistris, Kristaps Zaļais, Agnis Pūpols, Ritvars Dalbiņš, Aleksejs Sanatovs, Niks Niklāvs Škaunacis, Kārlis Līcis, Krists Kalniņš, Emīls Siliņš, Kristaps Ratnieks, Edgars Kārkliņš, Artūrs Smetanovs un spēlējošais treneris Raivis Rubīns. Komandas treneru korpusu papildinājis Vladimirs Paškovičs, bet komandas menedžera pienākumi uzticēti savulaik "Ogres NSC" spēlējošajam Aigaram Počam.


Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā Latvijas kausa izcīņā šajā sezonā piedalās 27 komandas, kas ir par piecām vairāk nekā pērn. Sešas vienības, ieskaitot ogrēniešus, turnīru sāks no 1/32 fināla kārtas (18. līdz 26.novembris), savā starpā tiekoties komandām "Zellis" un "Rīgas Pašvaldības Policija", "Alsunga" un FK "Kadaga ASK", kā arī "Ogres NSC" un TFK "Lats/Metals.lv".


Līdz 3.decembrim risināsies sacensību nākamā jeb 1/16 fināla kārta, kurā iesaistīsies 13 no 14 Latvijas 1. līgas čempionāta klubiem (dalību nav apstiprinājusi vienīgi TFK "Liepāja"), savukārt astotdaļfinālā, ko plānots izspēlēt no 9. līdz 26.decembrim, pievienosies visi astoņi "Optibet" Virslīgas klubi.


Uzreiz pēc astotdaļfināla izspēles notiks arī ceturtdaļfināla pāru izloze.


Sacensību pusfinālu plānots aizvadīt starp nākamā gada 10. un 25.februāri, savukārt izšķirošais finālmačs risināsies 3.martā.


Visas sacensību spēles tiks aizvadītas LTFA apstiprinātajās sporta zālēs.


Pērn kausa izcīņās turnīrā telpu futbolā piedalījās 22 komandas, bet par trofejas ieguvēju kļuva FK "RABA", kas finālā ar rezultātu 3:1 uzveica principiālo sāncensi FK "Nikars", tādējādi otro reizi vēsturē kļūstot par Latvijas kausa ieguvēju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40214

2017. gada 22. novembrī, 11:08, Sports
Ogrenet, Osports.lv, Latvijas Telpu futbola asociācija

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet