Atgriezties pie raksta

Ogres NSC futbolisti turpinās cīņu par Latvijas kausu Video

Piektdien Ogres novada Sporta centra hallē Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā pirmo kārtu pārliecinoši pārvarēja Ogres NSC, savu līdzjutēju priekšā ar rezultātu 10:2 sagraujot "TFK Lats/Metals.lv".

Turnīra 1/32 finālā ogrēniešiem pretī stājās Rīgas telpu futbola čempionātā 3. Līgas komanda. Savukārt mājinieku rindās spēlēja gan esošie, gan bijušie Ogres novada Sporta centra futbola sekcijas audzēkņi un arī citi Ogres novada atklātā telpu futbola čempionāta dalībnieki.

Spēles ievadā pirmie līksmoja viesi, jau otrajā minūtē pārspējot laukuma saimnieku vārtsargu. Tomēr momentā savu pirmo precīzo uzbrukumu īstenoja arī ogrēnieši – vārtus guva Artūrs Smetanovs. Vēl pēc četrām minūtēm ar rezultatīvu raidījumu izcēlās ogrēnietis Mihails Makarovs, izvirzot vadībā savas dzimtās pilsētas komandu. Ogres NSC šķiet ļoti nevēlējās doties puslaika pārtraukumā, esot tik slidenajam viena gola pārsvaram, tāpēc izveidoja vēl divas nekļūdīgas vārtu iekarošanas epizodes. Savus pirmos vārus guva Emīls Muižnieks un pēc tam atkārtoti izcēlās Makarovs – 4:1.

Līdz otrā puslaika vidum statistikas ailītē atzīmējās arī Artūrs Smetanovs un Aleksejs Sanatovs, panākot jau 6:1. Spēles 32. minūtē teicamu un arī veiksmīgu saspēli nodemonstrēja Emīls Muižnieks un Deniss Ostrovskis, pēdējam arī noslēdzot uzbrukumu ar komandas sepīto vārtu guvumu. Šis gols arī iemūžināts un publicēts sociālā tīkla Facebook Ogres NSC oficiālajā lapā. Tomēr vēl pēc trīs minūtēm bumbu mērķī raidīja arī komandas spēlējošais treneris Raivis Rubīns. Aizritēja dažas sekundes un necilo 9:1 panāca Sanatovs. Tad sekoja veiksmīga epizode galvaspilsētas sportistu izpildījumā, taču beidzamo vārdu sacīja Niks Niklāvs Škaunacis – 10:2.

Ogres NSC spēlei pieteiktā komanda: vārtsargi - Dmitrijs Roguļskis, Ritvars Cinītis; laukuma spēlētāji – Niks Niklāvs Škaunacis, Aleksejs Sanatovs, Agnis Pūpols, Ģirts Tumans, Kristaps Ratnieks, Raivis Rubīns, Deniss Ostrovskis, Emīls Muižnieks, Mihails Makarovs, Artūrs Smetanovs.

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā Latvijas kausa izcīņā šajā sezonā piedalās 27 komandas, kas ir par piecām vairāk nekā pērn. Sešas vienības, ieskaitot ogrēniešus, turnīru sāks no 1/32 fināla kārtas (18. līdz 26.novembris), savā starpā tiekoties komandām "Zellis" un "Rīgas Pašvaldības Policija", "Alsunga" un FK "Kadaga ASK", kā arī "Ogres NSC" un TFK "Lats/Metals.lv".

Līdz 3.decembrim risināsies sacensību nākamā jeb 1/16 fināla kārta, kurā iesaistīsies 13 no 14 Latvijas 1. līgas čempionāta klubiem (dalību nav apstiprinājusi vienīgi TFK "Liepāja"), savukārt astotdaļfinālā, ko plānots izspēlēt no 9. līdz 26.decembrim, pievienosies visi astoņi "Optibet" Virslīgas klubi.

Uzreiz pēc astotdaļfināla izspēles notiks arī ceturtdaļfināla pāru izloze.

Sacensību pusfinālu plānots aizvadīt starp nākamā gada 10. un 25.februāri, savukārt izšķirošais finālmačs risināsies 3.martā.

Visas sacensību spēles tiks aizvadītas LTFA apstiprinātajās sporta zālēs.

Pērn kausa izcīņās turnīrā telpu futbolā piedalījās 22 komandas, bet par trofejas ieguvēju kļuva FK "RABA", kas finālā ar rezultātu 3:1 uzveica principiālo sāncensi FK "Nikars", tādējādi otro reizi vēsturē kļūstot par Latvijas kausa ieguvēju.

2017. gada 25. novembrī, 12:12, Sports