Atgriezties pie raksta

"Ogre/Miandum" paklūp Vaiņodē

Sestdien "SynotTip" handbola Virslīgā par pārsteigumu parūpējās Vaiņodes handbolisti, kuri savā laukumā negaidīti pieveica "Ogre/Miandum" – 36:33.

Pirmā apļa spēlē starp "Ogre/Miandum" un Vaiņodes komandām uzvaru ar 35:29 izcīnīja ogrēnieši, taču šovakar spēle risinājās pēc cita scenārija. Vaiņode atklāja spēles rezultātu, bet ceturtajā minūtē panāca jau 4:1. Puslaika vidū pēc Oskara Pāvila metiena mājinieki panāca arī +6, un, lai gan vēlāk ogrēniešiem izdevās deficītu samazināt līdz trim vārtiem, puslaika pārtraukumā Vaiņode devās tieši ar sešu vārtu pārsvaru – 20:14.

Otro puslaiku laukuma saimnieki iesāka ar diviem vārtiem pēc kārtas, kas ļāva panākt jau +8, bet vēlāk "Ogre/Miandum" nedaudz samazināja mājinieku pārsvaru, pietuvojoties līdz četriem vārtiem. Desmit minūtes līdz spēles beigām ogrēnieši pievilka arī līdz -3 (30:27) un Vaiņode bija spiesta apturēt viesu ofensīvu ar minūtes pārtraukumu. Pēc tā mājinieki atkal atrāvās līdz +5 un uzvaru nosargāja. Spēles galarezultāts – 36:33, Vaiņodes labā.

"Vaiņode" – "Ogre/Miandum" 36:33 (20:14)

"Ogre/Miandum": Dravnieks 9, Arv. Laganovskis 8, Pozņaks 6/3, Bauze 4, Strazdiņš 3, Rozenbergs 1, Klimočkins 1, Ivanovs 1.

2017. gada 25. novembrī, 21:47, Sports