Atgriezties pie raksta

HK "Ogre/Miandum" dala punktus ar "celtniekiem"

Sestdien "SynoTip" Latvijas handbola čempionātā "Ogre/Miandum" un "Celtnieks Rīga" duelī uzvarētājs tā arī netika noskaidrots, spēli pabeidzot ar neizšķirtu – 32:32.

Pirmā puslaika sākumā komandas vairākkārt apmainījās ar vadību, bet vēlāk rīdzinieki ieguva triju vārtu pārsvaru (11:8). To noturēt gan neizdevās un puslaika izskaņā "Ogre/Miandum" pārņēma vadību, pirmās 30 minūtes noslēdzot minimālā vadībā – 14:13.

Otrajā puslaikā ogrēniešiem vairāk par +2 iegūt neizdevās, un, lai arī lielākoties viņi bija vadībā, bieži spēlē bija arī neizšķirts. Pie rezultāta 24:22 mājinieki ielaida četrus vārtus pēc kārtas, ļaujot vadību atkal atgūt rīdziniekiem (26:24), taču šis vēl nebija izšķirošais pavērsiens spēlē. Ogrei izdevās rezultātu līdzsvarot un pēdējās minūtes sākumā izvirzīties arī vadību, taču pusminūti līdz beigām Aivars Čikuts panāca neizšķirtu rīdziniekiem – 32:32. Ogrēniešiem vēl bija iespēja pēdējā uzbrukumā izraut uzvaru, tomēr rezultāts nemainījās.

Izcīnītais punkts ļāvis rīdziniekiem nodrošināt trešo vietu pēc diviem apļiem, kamēr ogrēnieši – ceturto. Tādējādi zināmi visi LHF prezidenta kausa dalībnieki un pusfināla pāri (Tenax (1) – Celtnieks (3), Latgols (2) – Ogre/Miandum (4)). Kausa pusfināls notiks decembra otrajā pilnajā nedēļā, bet fināls – 16.decembrī O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksā.

"Ogre/Miandum" – "Celtnieks Rīga" 32:32

"Ogre/Miandum": Arv. Laganovskis 9, Art. Laganovskis 7, Pozņaks 6/2, Dravnieks 4, Strazdiņš 3, Mancurovs 2, Bauze 1.

4. decembrī, 12:26, Sports