Atgriezties pie raksta

Ogres NSC pārvar Latvijas kausa izcīņas nākamo kārtu Video

5.decembrī Ogres stadiona hallē Ogres novada Sporta centra komanda rezultatīvā spēlē ar 8:4 pārspēja FC "Nikers", iekļūstot Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā astotdaļfinālā.

Ogrēnieši turnīru sāka jau ar pirmo kārtu, sagraujot Rīgas TFK "Lats/Metals.lv" ar rezultātu 10:2. Nākamie pretinieki – FC "Nikers" – sacensībās iesaistījās no otrās kārtas. Latvijas telpu futbola čempionāta 1. līgas komandai no Kuldīgas šis etaps izrādījās liktenīgs.

Pirmos vārtus spēlē jau 3. minūtē gan guva viesi, tādējādi netieši apliecinot šī pāra favorītu statusu. Tomēr Ogres NSC atbildi parādā nepalika, Agnim Pūpolam ātri atjaunojot neizšķirtu. Pēc abu nullīšu nodzēšanas komandas turpināja spēlēt līdzvērtīgi, lielu daļu uzmanības pievēršot aizsardzībai. Lai arī bumbas kontrolē un momentu izveidē izteiktāk darbojās laukuma saimnieki, tieši viņiem nācās ķeksēt bumbu ārā no tīkla. Un atkal ogrēnieši spēja savlaicīgi saņemties. Šoreiz izcēlās Emīls Muižnieks, pabeidzot netiešā brīvsitiena izspēli. Pirmais puslaiks noslēdzās ar draudzīgu rezultātu – 2:2.

Otrais puslaiks izvērtās krietni spraigāks un arī rezultatīvāks. Pēc nospēlētām piecām minūtēm pirmo reizi mačā priekšā izvirzījās Ogres NSC. Mihails Makarovs teicami nomānīja sedzēju un ar labo kāju raidīja bumbu vārtos. Ogrēnieši pie paveiktā negrasījās apstāties, vēl pēc aptuveni trīs minūtēm dubultojot handikapu. Par spīti presingam Pūpols aizsardzības zonā ar papēdi teicami piespēlēja Artūram Smetanovam, kurš apsēlēja gan aizsargu, gan vārtu vīru. Laukuma saimnieki labi iesākto arī turpināja. Puslaika vidū Muižnieks ievadīja pretuzbrukumu, ko Smetanovam tomēr izmantot neizdevās. Taču uzreiz sekojošo viesu nesaprašanos aizsardzībā un vārtsarga ne īpaši sekmīgās darbības pilnībā izmantoja Muižnieks – 5:2. Ne bez veiksmes palīdzības kuldīdznieki gan vienu golu atguva un nedaudz atjaunoja intrigu. Tā ilga vien pāris minūtes. Vispirms Ogres NSC spēlējošais treneris un kapteinis Raivis Rubīns materializēja randiņu ar vārtsargu, bet vēl pēc dažām sekundēm Smetanovs sodīja pretiniekus par vārtsarga iesaistīšanu uzbrukuma izspēlē – 7:3. Tad FC "Nikers" vēlreiz uzsmaidīja veiksme, taču gluži kā iepriekšējā kārtā punktu spēlei pielika Niks Niklāvs Škaunacis, raidot bumbu no aizsardzības zonas jau nepiesegtajos vārtos. Spēle noslēdzās ar Ogres NSC uzvaru – 8:4.

6. decembrī, 11:08, Sports