Atgriezties pie raksta

Rembatiete Isjomina palīdz Latvijas izlasei PČ florbolā

Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā notiekošajā pasaules čempionāta florbolā finālturnīrā sievietēm otrdien pirmo panākumu guva Latvijas valstsvienība, astotdaļfināla spēlē ar 4:1 uzveicot dānietes. Rezultatīva piespēle rembatietes Diānas Isjominas kontā.

Uzreiz gan jāpiebilst, ka lēdmaniete Evita Rudzīte un ogrēniete Paula Sloģe laukumā šoreiz nedevās.

Spēls pirmajā periodā latvietes izvirzījās vadībā ar 1:0, bet nākamajā trešdaļā panāca arī 3:0. Trešo vārtu guvumā arī asistēja rembatiete Diāna Isjomina. Savukārt pamatlaika noslēdzošajā cēlienā abas izlases apmainījās ar precīziem metieniem. Šajā duelī ar rezultātu 4:1 pārākas izrādījās Latvijas sportistes, iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā.

Šodien mūsu florbolistēm pretī stāsies nevienas citas kā pašreizējās pasaules čempiones zviedrietes. Spēles sākums pulksten 17.10 (pēc Latvijas laika), spēli tiešraidē translēs televīzijas kanāls LTV7.

6. decembrī, 15:36, Sports

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.