Atgriezties pie raksta

Latvietēm smags "sausais" zaudējums pret čempionēm

6.decembrī Bratislavā (Slovākija) notiekošā pasaules florbola čempionāta sievietēm ceturtdaļfinālā Latvijas izlase nespēja izrādīt nopietnu pretestību septiņkārtējām pasaules čempionēm no Zviedrijas, piekāpjoties ar rezultātu 0:21, vēsta Latvijas Florbola savienība.

Latvijas izlases treneri, labi apzinādamies spēku samērus, jau pirms spēles bija nolēmuši ļaut atpūsties pāris mūsu komandas līderēm, ļaujot citām pierādīt savu varējumu laukumā. Pie ilgāka spēles laika tika arī rembatiete Diāna Isjomina, ogrēniete Paula Sloģe un lēdmaniete Evita Rudzīte.

Skandināvietes uzreiz nodemonstrēja, ka grib ne vien uzvarēt, bet arī uzlabot savus individuālās statistikas rādītājus. Jau pirmie divi viņu metieni sasniedza mērķi, bet kopumā Zviedrijas izlase katrā periodā iemeta pa septiņiem goliem, atkārtojot savu rekordu spēlēs pret latvietēm. Ar 21:0 zviedrietes pārspēja latvietes arī tālajā 1995.gadā, Eiropas čempionātā. Diemžēl mūsu meitenēm ne reizes neizdevās sarūgtināt pretinieču vārtsardzi, lai gan iespēju netrūka.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē atzina uzbrucēju Isjominu.

8.decembrī latvietes uzsāks cīņu par 5. vietu pasaulē. Latvijas izlases pretinieces būs spēles starp Čehijas un Polijas valstsvienībām neveiksminieces.

7. decembrī, 07:11, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tā drīkst? • 7. decembrī, 09:19
kādas īpašības un iemaņas sportistēs attīsta šādas spēles - pirms sākuma jau zaudētas? kā bērnudārznieks pret vidusskolēnu