Atgriezties pie raksta

Ogres NSC nākamie pretinieki – TFK "Rēzekne"

9.decembrī plkst.17 Ogres stadiona hallē notiks Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā astotdaļfināla spēle starp Ogres novada Sporta centra komandu un TFK "Rēzekne".

Ogrēnieši ar visnotaļ rezultatīvām spēlēm jau pārvarējuši pirmās divas kārtas, vispirms ar rezultātu 10:2 sagraujot TFK "Lats/Metals.lv", bet pēc tam ar 8:4 pārspējot sešpadsmitdaļfinālā izsēto FC "Nikers".


Kamēr Ogres NSC šosezon nepiedalās nevienā no Latvijas Telpu futbola asociācijas čempionātiem, taču izteica vēlmi startēt Latvijas kausā, ogrēniešiem bija jāsāk viss no pašas apakšas. Savukārt Ogres futbolistu nākamie pretinieki – TFK "Rēzekne" – ir "OptiBet" Virslīgas dalībnieki (un kopvērtējuma vicelīderi), kas viņiem deva priekšrocības sākt dalību kausa izcīņā trešajā posmā jeb astotdaļfinālā.


Šī komanda ogrēniešiem noteikt būs cietāks rieksts, ko apliecina arī rēzekniešu pašreizējie rezultāti valsts telpu futbola augstākajā divīzijā. Sešās līdz šim aizvadītajās spēlēs TFK "Rēzekne" guvis piecas uzvaras (3:2, 4:2, 4:3, 4:3, 5:3) un atzina tikai un vienīgi titulētā FK "Nikars" pārspēku (0:4). Panākumu iznākumi ir visai blīvi, kas nozīmē, ka rēzeknieši cīnīsies līdz galvenā tiesneša beidzamajai svilpei. Tiesa gan, to pašu darīs arī laukuma saimnieki. 


Lai Ogres NSC iekļūtu Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, nepieciešams arī līdzjutēju atbalsts – vēl lielāks, nekā tas bijis iepriekšējos divos mačos. Atbalstīsim komandu klātienē Ogres stadiona hallē 9.decembrī plkst.17. Ieeja bez maksas!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40331

2017. gada 7. decembrī, 16:52, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

domāju, ka • 2017. gada 7. decembrī, 20:45
Ņemami!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet