Atgriezties pie raksta

Gaļcins sestais "Adrenalin Arena Kids Cup" pirmajā posmā Foto

17.decembrī Igaunijā norisinājās "Adrenalin Arena Kids Cup" pirmā posma sacensības, kurās ogrēnietis Ričards Alens Gaļcins divu braucienu summā ierindojās 6.vietā.

Tie, kuri sekojuši jaunā un daudzsološā motosportista gaitām, zina, ka šogad bija pēdējais gads, kad Ričards Alens Gaļcins, kurš sasniedzis 9 gadu vecumu, varēja piedalīties MX 50 klasē. 30.septembrī notikušajā Mārupes kausa izcīņas noslēdzošajā posmā Ričards startēja gan sev tik ierastajā 50cm2 ieskaitē, gan arī vēl līdz galam neiepazītajā 65cm2 kategorijā. 


"Adrenalin Arena Kids" kausa izcīņa bija pirmās sacensības, kurās viņš startēja tikai MX65 klasē.


Gatavojoties pirmajam nopietnajam startam šajā kategorijā, gan Ričards, gan viņa tētis Andrejs Gaļcins, kurš ir arī sportista treneris un mehāniķis, katrs darīja visu maksimāli iespējamo, lai sacensības izdotos veiksmīgas.


Kausa izcīņā MX65 klasē uz starta stājās 48 dalībnieki, kurus pēc kvalifikācijas sacensībām sadalīja četrās grupās – pa 15 sportistiem katrā, jo sacensībās arēnā ir 15 starta pozīcijas.


"Mūsu mērķis bija iekļūt A grupā, kur startē ātrākie dalībnieki, lai veicinātu izaugsmi. Kad tas izdevās, nolēmām pacelt "latiņu" un cīnīties par augstāku vietu," stāsta A.Gaļcins. "Kļūmes startā un līkumā piedzīvots kritiens. Startējot no 14.pozīcijas, Ričards finišu sasniedza 7.vietā. Divu braucienu summā 48 dalībnieku konkurencē Ričardam 6.vieta, kas ļauj cīnīties par augstu vietu sacensībās kopvērtējumā. Paldies visiem, kas mūs atbalsta, sekojam turpmākajiem notikumiem un turam īkšķus par Ričarda panākumiem!" 


Ričards Alens Gaļcins motosportā trenējas jau no četru gadu vecuma, kad vēl bija bērnudārza "Strautiņš" audzēknis. Šajā laikā izcīnītas daudzas uzvaras un godalgotas vietas gan valsts, gan starptautiska mēroga sacensībās. Lai sasniegtu tik augstus rezultātus, nenovērtējams ir vecāku finansiālais un psiholoģiskais atbalsts.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40459

2017. gada 24. decembrī, 13:51, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet