Atgriezties pie raksta

"Kurbads" iekļūst Latvijas kausa finālā; ieņēmumus ziedos labdarībai Foto Video

27.decembra vakarā HK "Kurbads" jaunajā mājvietā Rumbulā Latvijas kausa izcīņas pusfinālu sīvā duelī pārvarēja laukuma saimnieki, uzveicot HK "Liepāja/OptiBet" ar rezultātu 4:3.

Zīmīgi, ka šis bija arī labdarības mačs, kurā visi ieņēmumi no dažādām akcijām tiks ziedoti inventāra iegādei Ikšķiles maznodrošinātajām ģimenēm un senioriem, tāpēc bija īpašs prieks par kuplo apmeklējumu spēles laikā, tā norāda HK "Kurbads" pārstāvji.

Pašā spēles sākumā aktīvāki bija mājinieki, kas atspoguļojās arī uz rezultāta tablo. Jau 4. minūtē pēc veiklas saspēles precīzu metienu izpildīja Martins Lavrovs. Liepājnieki gan perioda vidusdaļā vairākumā svaru kausus līdzsvaroja, kad ar precīzu un spēcīgu raidījumu Egils Kalns pārspēja ogresgalieit Uldi Čalpu.

Otrajā trešdaļā dominēja "Kurbads" hokejisti, bieži apdraudot Vadima Miščuka sargāto cietoksni. Mārtiņš Cipulis ātrā slidojumā saņēma ripu un ar elegantu metienu vārtu augšējā stūrī atkal vadībā izvirzīja Latvijas čempionus. Sekoja divas acīgas Martina Lavrova piespēles – vispirms precīzu tālšāvienu raidīja Toms Bluks, bet pēc mirkļa arī Edgars Brancis. Rezultāts jau 4:1. Perioda pēdējā minūtē liepājnieki gan vienus vārtus atguva, un tas solīja intrigu līdzjutējiem.

Pamatlaika noslēdzošo nogriezni "Kurbads" iesāka ar sakārtotu spēli aizsardzībā, nedodot daudz bīstamu iespēju liepājnieku ātrajiem uzbrucējiem. Spēle gan kļuva daudz nervozāka, kad perioda vidusdaļā Valters Freijs rezultāta starpību samazina līdz minimumam. "Kurbads" bastions izturēja vētrainos uzbrukumus – uzvara ar 4:3 un vieta finālā garantēta.

Latvijas kausa fināls norisināsies 6. februārī "Arēnā Rīga", kur finālā gaidīs principiālie pretinieki – hokeja klubs "Mogo".

Savukārt nākamā spēle "Kurbads" hokejistiem paredzēta 9.janvārī, kad viesos tiks aizvadīta divcīņa ar "Prizma" hokejistiem. Šobrīd "Kurbads" valsts meistarsacīkšu kopvērtējumā atrodas 3. vietā.