Atgriezties pie raksta

BK "Ogre" izmēģina Baltijā pirmo eSporta līgu Foto

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma "Lattelecom" un viena no vadošajām eSporta organizācijām Baltijā "GOEXANIMO" kopīgi izveidotās Baltijas eSporta līgas (BESL PRO) atklāšanas pasākumā savus spēkus virtuālajā vidē izmēģināja basketbola kluba "Ogre" spēlētāji, ziņo "Lattelecom" pārstāvji.

BK "Ogre" pārstāvēja Mārcis Vītols un Gints Antrops, kuri centās sarūpēt konkurenci darbabiedriem Haraldam Kārlim un Kristapam Pļavniekam no BK "Jūrmala". Pie spēļu konsulēm ķērās klāt arī viens no labākajiem datorspēles "Counter Strike" meistariem Latvijā Mareks Gaļinskis, vairākkārtējs NBA turnīru čempions "GOEXANIMO" klubā Daniels Goba un Latvijas izlases "Counter Strike: Global Offensive" komandas kapteinis 2016.gadā Aivis Krastiņš.


BESL PRO mērķis ir sniegt iespēju Latvijas, Lietuvas un Igaunijas talantīgākajiem spēlētājiem sevi pierādīt jaunā konkurences līmenī, pašiem labākajiem pavērt ceļu uz vēl augstākām līgām un Latvijai kļūt par Baltijas eSporta centru.


Pirmā sezonas spēle norisināsies 27.februārī, kad katrā disciplīnā sacentīsies 10 komandas, pretendējot uz 10 500 eiro vērtu balvu fondu. Sezonas fināls un EXPO, kur labākās komandas plecu pie pleca sacentīsies skatītāju tūkstošu priekšā, notiks šī gada 26.-27.maijā Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala. 


Pirmajā sezonā komandas, kas dalībai līgā var pieteikties līdz 4 februārim, sacentīsies divās pasaulē un Baltijā populārākajās disciplīnās: "League of Legends" un "Counter-Strike: Global Offensive".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40541

2018. gada 9. janvārī, 17:23, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet