Atgriezties pie raksta

Nākamsestdien Barikāžu kausa izcīņa šaušanā ar pistoli

Pielikumi

20. janvārī plkst.11 Ogres novada Sporta centra šautuvē Ogrē, Jaunogres prospektā 2, notiks sacensības šaušanā ar pistoli "Barikāžu kauss".

Sacensībās drīkst piedalīties jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Pieteikšanās sacensību dienā no pulksten 10.30 līdz 10.55, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Sacensības notiks individuāli ar personisko šaujamieroci (B1 kategorijas pistole), vai ar šautuves ieroci GLOCK-17, munīciju nopērkot uz vietas.


Dalībniekiem, kuri piedalīsies sacensībās ar savu ieroci, dalības maksa - 5 EUR + munīcija (viens starts - 5 patronas). Dalībniekiem, kuri izmantos šautuves ieroci, dalības maksa 5 EUR, munīciju nopērkot uz vietas. Piešaušanai pieci šāvieni pirms pirmā starta.
 
Vingrinājums: distance – 20 metri, pēc signāla divi dalībnieki pārvietojās uz ugunsrobežu 12 m attālumā no mērķiem. Pistole uz galda, aptvere (četras patronas) + divas patronas atsevišķi uz galda. Mērķi trīs (plīstošie sporinga šķīvji).


Dalībnieks, kurš ātrāk sašaus visus trīs mērķus, saņems vienu punktu, ja visi mērķi nav sašauti, skaita sašautos mērķus. Katrs dalībnieks sacenšas ar katru. Ja sacensības piedalās vairāk nekā 12 dalībnieku, izlozes kārtībā tiek izveidotas divas apakšgrupas izlozes. Apakšgrupas pirmo divu vietu ieguvēji cīnās par "Barikāžu kausu" katrs ar katru. Katras apakšgrupas 3.vietas ieguvēji cīnās par 5. un 6. vietu kopvērtējumā. 4.vietas ieguvēji cīnās par 7. un 8.vietu kopvērtējumā utt.. 1.-3.vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar kausiem un Diplomiem.
 
Sacensības organizē un vada Ogres novada sporta centrs; galvenais tiesnesis – Andris Sosnars. Vairāk informācijas pa tālr. 29258191.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40563

12. janvārī, 15:25, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Nepaveicas • 12. janvārī, 17:47
Šāva mūsejie,sliktie ugunskurus kurinaja un šņabi dzēra,lopi tadi.
:( • 12. janvārī, 15:44
Barikādēs šāva tikai sliktie

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet