Atgriezties pie raksta

Treneris Raivis Rubīns ieguvis A-UEFA licenci

Veiksmīgi nokārtojot eksāmenu, kas šomēnes divu dienu garumā norisinājās Rīgā, kopumā 15 Latvijas futbola treneri ieguvuši A-UEFA līmeņa licenci, starp viņiem arī ogrēnietis Raivis Rubīns.

Programmas dalībnieku apmācības ilga kopš pērnā gada maija. Papildus centralizētajām apmācību sesijām kursa studenti programmas apguves laikā veidoja treneru mini-grupas, dodoties pieredzes apmaiņas vizītēs uz citu programmas dalībnieku vadītajiem treniņiem savos klubos. Noslēdzoties apmācībām, programmas dalībnieki stājās eksāmena komisijas priekšā, ko veidoja Jānis Skredelis, Dainis Kazakevičs, Jurijs Andrejevs, Aleksandrs Starkovs un Georgs Gusarenko.


Noslēguma eksāmenā uzdotie jautājumi skāra tēmas, kas ietilpa kursa programmā, kā arī ir saistītas ar studentu pašreizējo un plānoto profesionālo darbību.


Apkopojot studentu uzrādītos rezultātus teorētiskajā eksāmenā, diplomdarba aizstāvēšanā, treniņu vadīšanā, kā arī treniņu un spēļu analizēšanā, Latvijas Futbola federācijas (LFF) Izglītības nodaļa nolēma piešķirt A-UEFA trenera kategoriju vairākiem speciālistiem, ieskaitot arī Ogres novada Sporta centra zēnu futbola treneri Raivi Rubīnu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40568

2018. gada 13. janvārī, 17:34, Sports
osports.lv

Jaunākie komentāri

Džo • 2018. gada 15. janvārī, 13:09
Raivi! Tā turpināt. prieks par Tevi!
zika • 2018. gada 14. janvārī, 17:31
Malacis, labi.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet