Atgriezties pie raksta

U-14 sacensībās ogrēniešiem četras, lielvārdiešiem – trīs medaļas Foto Rezultāti

19.janvārī Ogres novada Sporta centrā notika sacensības vieglatlētikā U-14 vecuma grupas zēniem un meitenēm, kurās piedalījās sportisti no visas Latvijas.

Veiksmīgi starti arī Ogres un apkārtējo novadu jaunajiem vieglatlētiem. 40m/b skrējienā meitenēm ar rezultātu 7,02s uzvarēja Lielvārdes novada Sporta centra audzēkne Kerola Ozola. Lielvārdes sportistei arī sudraba medaļa 40m skrējienā meitenēm, kurā viņa finālā uzrādīja rezultātu – 6,08s. Lielvārdes novada Sporta centra audzēkņu kontā arī Matīsa Sniedzes izcīnītā bronzas medaļa 3kg lodes grūšanā, kuru viņš aizgrūda 8,52m tālu.

Zēniem 40m barjerskrējienā ar rezultātu 6,81s nepārspēts palika Ogres novada Sporta centra audzēknis Nils Meijers. Bronzas medaļu izcīnīja Suntažu vidusskolas audzēknis Gustavs Arnolds Sūna. Viņš šo distanci finālskrējienā veica 7,09s. Nilam Meijeram arī trešā vieta 40 m skrējienā. Finālā viņš uzrādīja rezultātu 6,13s.

Savukārt 600 m skrējienā meitenēm zelta medaļu izcīnīja Ogres novada Sporta centra audzēkne Indra Mackeviča (rezultāts finālā – 1:51,56).

20. janvārī, 13:00, Sports