Atgriezties pie raksta

"Slidotprieks" uz ledus jau 10 gadus Foto

Aizvadītās nedēļas nogalē Vidzemes Ledus hallē jubilejas koncertā "10 gadi kā 10 pasakas" skatītājus priecēja kluba "Slidotprieks" dalībnieki.

Tā jau ir tradīcija, ka klubs "Slidotprieks" katru sezonu organizē atskaites koncertu, kurā sagatavo dāvanu skatītājiem. Tie vienmēr bijuši krāšņi uzvedumi, kuros uz ledus atdzīvojas pasaku tēli.


Jubilejas koncertā redzējām fragmentus no iepriekšējo gadu iestudējumiem, gūstot priekšstatu par desmit gados paveikto. Šis koncerts bija atšķirīgs ar to, ka starp priekšnesumiem bija arī konkursi skatītājiem un daiļslidošanas elementu paraugdemonstrējumi.


"Desmit gadi aizritējuši kā desmit pasakas, jo katrs gads bijis kā pasaka. No astoņiem bērniem un diviem treneriem kluba pirmsākumos esam izauguši līdz 56 bērniem, kurus māca četri treneri. Jaunākais no dalībniekiem ir 3 gadus un 8 mēnešus vecs, bet vecākajam drīz paliks sešpadsmit," stāsta Sporta kluba "Slidotprieks" valdes priekšsēdētājs Edgars Siliņš.


Kluba "Slidotprieks" dalībnieki katru gadu piedalās ne tikai Latvijas mēroga, bet arī starptautiskās daiļslidošanas sacensībās, kurās gūst labus panākumus un godalgotas vietas. Pavisam drīz – februāra sākumā – trīs daiļslidotājas dosies uz sacensībām Toruņā (Polija).


24. un 25.februārī Vidzemes Ledus hallē notiks kluba "Slidotprieks" organizētās starptautiskas sacensības daiļslidošanā, uz kurām aicināti visi šī sporta veida cienītāji.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/40632

2018. gada 23. janvārī, 09:52, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet