Atgriezties pie raksta

U-10 vieglatlētikas sacensībās ogrēniešiem medaļām bagāts starts Foto Rezultāti

30.janvārī Ogres novada Sporta centra hallē sacentās U-10 vecuma grupas vieglatlēti no Rīgas, Olaines, Salaspils, Iecavas, Siguldas, Tukuma, Dobeles, Mārupes, Carnikavas un Ogres.

Ogres novada Sporta centra audzēkņi gandrīz visās disciplīnās ieguva godalgotas vietas. Bez medaļām individuālajā vērtējumā mūsējie palika tikai 40m skrējienā zēniem un pildbumbas (2kg) mešanā meitenēm. Toties visās pārējās disciplīnās Ogres NSC audzēkņi kāpa uz goda pjedestāla.

40m skrējienā Ogres sportistes izcīnīja pat dubultuzvaru. Alisei Zilbertei - zelts, Alisei Lūkinai – sudrabs. Alisei Zilbertei bronzas medaļa arī 300m skrējienā. Savukārt Alisei Lūkinai bronzas medaļa 40 m barjerskrējienā.

40m barjerskrējienā zēniem sudraba medaļu izcīnīja Ņikita Latiševs. Savukārt augstlēkšanā Ņikitam Latiševam – zelts. Bronzas medaļa augstlēkšanā arī tika mājiniekam – Tomam Aperānam.

Arī augstlēkšanā meitenēm divas medaļas ogrēnietēm. Alise Lūkina izcīnīja uzvaru šajā disciplīnā, bet Ieva Kauliņa ierindojās 3.vietā.

Divas godalgas izcīnīja Ralfs Ratnieks. Viņam bronzas medaļa 300m skrējienā un sudrabs pildbumbas (2kg) mešanā.

Ļoti veiksmīgs starts 4x150 m stafetes skrējienā bija abām Ogres novada Sporta centra komandām, kuras šajā disciplīnā palika nepārspētas un izcīnīja zelta medaļas. Meiteņu komanda: Ieva Kauliņa, Alise Lūkina, Alise Zilberte, Luīze Pauriņa. Zēnu komanda: Krišjānis Lapiņš, Ņikita Latiševs, Toms Aperāns, Ralfs Ratnieks.

2018. gada 31. janvārī, 10:15, Sports