Atgriezties pie raksta

Ogrēniešiem un ikšķiliešiem medaļas tramplīnlēkšanā un ziemeļu divcīņā

Ogres un Ikšķiles jaunie sportisti pagājušā mēneša beigās ar labām sekmēm piedalījās Igaunijas Slēpošanas federācijas rīkotājās sacensībās tramplīnlēkšanā ar slēpēm un ziemeļu divcīņā, kas notika Latvijas pilsētā Siguldā un Igaunijas pilsētā Veru, informē trenere Margarita Sokolova.

Pēc ilgāka pārtraukuma Sigulda ir pievienojusies sacensību organizatoru pulkam. Sigulda tika iekļauta kā viens no posmiem (astotais pēc kārtas šosezon) Igaunijas Slēpošanas federācijas rīkotājās sacensībās. Lieliski sagatavotais tramplīns, kas atrodas "Fischer" slēpošanas trases teritorijā, pulcēja 40 dažāda vecuma sportistus no Latvijas un Igaunijas. Neviltots gandarījums par kuplo Latvijas pārstāvniecību sacensībās – startēja 16 jaunie sportisti no Siguldas, Ogres, Ikšķiles un Augšlīgatnes.


Lēkšanā ar slēpēm no tramplīna uz goda pjedestāla kāpa: 9 - 10 gadus vecu meiteņu konkurencē uz 7 metru jaudas tramplīna – 1. vietā Aelita Krasiļščikova ("Ikskilec") ar 6 un 7 metrus tāliem lēcieniem; 3. vietā Demija Luīze Ansone ("Ikskilec").


Ziemeļu divcīņas sacensībās: 9 - 10 gadus vecu meiteņu konkurencē - 1. vietā Aelita Krasiļščikova, kura startēja ar lielu handikapu pār konkurentēm un, 1,2 km noslēpojot 5 minūtēs un 3 sekundēs, triumfēja arī divcīņas sacensībās; Demija Luīze Ansone nosargāja 3. pozīciju un bronzas godalgu.


Jau nākamajā dienā Latvijas sportisti devās uz nākamo šo sacensību posmu, kas norisinājām Igaunijas pilsētā Veru. Arī tur mūsējie spēja uzrādīt lieliskus rezultātus un godam konkurēt ar Igaunijas vienaudžiem.


Lēkšanā ar slēpēm no tramplīna: 9 - 10 gadus vecu meiteņu konkurencē uz 10 metru jaudas tramplīna – 1. vietā Aelita Krasiļščikova ("Ikskilec") ar 6 un 7 metrus tāliem lēcieniem; 2. vietā Demija Luīze Ansone ("Ikskilec"). 11 - 12 gadus vecu meiteņu konkurencē uz 30 metru jaudas tramplīna – 1. vietā Kamila Aleksa Krustiņa ("Ogres stils"). 13 - 14 gadus vecu zēnu konkurencē uz 30 metru jaudas tramplīna - 2. vietā Sandis Kauliņš ("Ogres stils")


Ziemeļu divcīņas sacensībās: 9 - 10 gadus vecu meiteņu konkurencē Aelita Krasiļščikova, uzrādot lielisku sniegumu lēkšanas sacensību daļā un aizlidojot 13 (!) metrus, startēja ar lielu handikapu pār konkurentēm, kas ļāva viņai noturēt pārsvaru arī distanču slēpošanā un finišēt kā pirmajai. 11 - 12 gadus vecu meiteņu konkurencē uz 30 metru jaudas tramplīna - 2. vietā Kamila Aleksa Krustiņa ("Ogres stils"). 13 - 14 gadus vecu zēnu konkurencē – Sandis Kauliņš ("Ogres stils") nespēja noturēt savu 38 sekunžu pārsvaru pēc lēkšanas sacensībām un piekāpās spēcīgajam slēpotājam no Igaunijas, izcīnot sudraba godalgu.

Materiāls publicēts sadarbībā ar
Osports.lv
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41028

2018. gada 14. martā, 11:44, Sports
osports.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet