Atgriezties pie raksta

E.Helmanis: "BK "Ogre" būs OlyBet Latvijas Basketbola līgas uzvarētāji!" Foto

24. aprīlī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis prognozēja OlyBet Latvijas Basketbola līgas (OlyBetLBL) komandu izslēgšanas turnīra spēļu rezultātus. Priekšsēdētājs ir pārliecināts – uzvaras laurus čempionātā plūks ogrēnieši!

E.Helmanis: "Prognozēju BK "Ogre" absolūtu uzvaru čempionātā! Esmu pārliecināts, ka mūsu komanda ir ļoti laba, un es ticu tās spēkam. Mūsu komandas pamatsastāvā gandrīz visi spēlētāji ir Ogres Basketbola skolas audzēkņi, Ogres novada iedzīvotāji. Uzskatu, ka tā ir mūsu komandas veiksmes atslēga - mūsu sportistu spēku veido ne tikai viņu profesionalitāte, bet arī patiess patriotisms pret savu pilsētu un novadu. Ogres basketbola komanda, cīnoties un spējot uzvarēt čempionāta stiprākās komandas, parāda visa novada atdzimšanas procesu. BK "Ogre" jau ir čempioni, vismaz manās prognozēs."


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš prognozē spraigas cīņas play-off spēlēs, un, viņaprāt, BK "Ogre" uzvara čempionātā nav neiespējama, jo jau līdz šim komanda parādījusi lielisku sniegumu, turnīra favorītu "VEF Rīga" trīs spēlēs uzvarot divas reizes! "Tas pierāda, ka BK Ogre spēs cīnīties par augstākā kaluma godalgām šajā čempionātā! Tā ir komanda, kas simbolizē mūsu novadu, jo 9 no 12 spēlētājiem ir Ogres Basketbola skolas audzēkņi. Lepojos, ka Ogrē ir izauguši profesionāli sportisti, ir izveidojusies basketbola piramīda – pie mums basketbolu var spēlēt no 1. klasītes un izaugt līdz pat profesionālas komandas spēlētājiem!"


LBL projektu vadītāja Ance Seikstule informē, ka OlyBet Latvijas Basketbola līgai šobrīd ir 27. sezona: "Tā ir Latvijas Basketbola savienības tradīcija - mēs katru gadu uzrunājam pilsētu mērus, kuru pārstāvētā komanda iekļuvusi izslēgšanas turnīrā, un lūdzam viņus aizpildīt prognožu režģi, prognozējot komandu izslēgšanas turnīru spēļu rezultātus. Šodien to veica basketbola kluba (BK) "Ogre" komandas novada mērs Egils Helmanis, kurš prognozē BK Ogre uzvaru."


A.Seikstule norāda, ka pēc mēru veiktajām prognozēm ir interesanti sekot līdzi komandu spēlēm un vērtēt, cik šīs prognozes bijušas reālas. "Šogad sezona izvērtusies ļoti interesanta, vairākas komandas pierādījušas, ka spēj cīnīties un uzvarēt galvenās turnīra favorītes, tāpēc izslēgšanas turnīrs būs aizraujošs," saka A.Seikstule.


"Šovakar plkst.19 notiks spēle starp Jūrmalas un Liepājas komandām. Ja uzvarēs Liepāja, tad šī komanda tiks tālāk, ja nē – komandai turnīrs beidzas, un tālāk tiek Latvijas Universitātes komanda. Jūrmalas komanda jau ir garantējusi savu vietu play-off turnīrā," čempionāta gaitu raksturo A.Seikstule.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41357

2018. gada 24. aprīlī, 17:24, Sports
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Jānis • 2018. gada 25. aprīlī, 17:20
Vai slimības sekas?
pensionars • 2018. gada 25. aprīlī, 08:31
PAMODĀS.
<vienkāršais • 2018. gada 24. aprīlī, 23:25
Kad atrisini savas galvas problēmas tad raksti komentārus.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet