Atgriezties pie raksta

"Ogre/Miandum" zaudē Ludzā un paliek bez medaļām

Svētdien Latvijas handbola čempionāta "SynotTip" Virslīgas sērijā par bronzu "Latgols" ar rezultātu 28:26 savā laukumā Ludzā apspēlēja "Ogri/Miandum", triumfējot arī visā sērijā ar 3:1.

Piektdien Ogrē "Latgols" svinēja drošu panākumu ar 37:26, izvirzoties sērijā vadībā ar 2-1. Tas nozīmēja, ka noslēgt sezonu ar uzvaru un godalgām kaklā "Latgols" handbolistiem bija iespēja savās mājās. Tā arī notika, taču mačs izvērtās sīvāks, nekā abu komandu iepriekšējā tikšanās pirms divām dienām.


Lai gan "Latgols" bija vadībā visu spēles laiku, viesi no Ogres gandrīz nepārtraukti turējās trīs - četru vārtu attālumā, nenoņemot spriedzi no mājiniekiem līdz pat mača izskaņai. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Uvis Strazdiņš guva divus vārtus pēc kārtas un panāca 25:26, Tiesa, mājinieki uzreiz atbildēja ar Normunda Seņkāna vārtiem, un pašās beigās arī Jānis Pavlovičs vēl guva vārtus, līdz ar to "Latgols" svinēja panākumu ar 28:26.


Seņkāns uzvarētāju labā guva desmit vārtus, bet ar astoņiem atzīmējās Guntis Piļpuks. Ogrēniešu rindās deviņus vārtus guva Artis Kurmēns, bet pieci jau minētā Strazdiņa kontā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41404

2018. gada 29. aprīlī, 23:29, Sports
sportacentrs.com un osports.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet