Atgriezties pie raksta

Ogres un Ikšķiles jaunajiem tramplīnlēcējiem četras medaļas Rotenburgā Foto

5. maijā Latvijas lidojošie slēpotāji no Ogres un Ikšķiles klubiem ar izciliem rezultātiem startēja sacensībās Tramplīnlēkšana caur ziediem", kas notika Vācijas ciematā Rotenburgā, informē tramplīnlēkšanas trenere Margarita Sokolova.

Mūsu jaunajiem sportistiem četras medaļas – trīs zelta un viena sudraba.


Šogad sacensības Rotenburgā "Tramplīnlēkšana caur ziediem" norisinājās jau 51.reizi. Arī Latvijas jauno sportistu dalība tajās kļuvusi par lielisku tradīciju. Kā jau ierasts, latvieši Rotenburgā uzrādīja augstākās raudzes rezultātus.


Jaunāko zēnu grupā no 15 metru jaudas tramplīna Ralfs Aupe desmit sportistu konkurencē izcīnīja 4. vietu, par nieka 1,3 punktiem atpaliekot no goda pjedestāla trešā pakāpiena. Uz šī paša 15 metru jaudas tramplīna 8 – 10 gadus veco meiteņu konkurencē startēja Demija Luīze Ansone un Aelita Krasiļščikova. Demija, rādot lielisku progresu, izcīnīja 5.vietu, savukārt Aelita veica dienas tālāko lēcienu no K15 jaudas tramplīna (16,5 metri), pārliecinoši izcīnot 1. vietu.


Uz 34 metru jaudas tramplīna 11 – 16 gadus vecu meiteņu konkurencē Latvijai divas augstākās godalgas – Kamila Aleksa Krustiņa sīvā cīņā ieguva sudrabu, bet Alise Krasiļščikova ar lielisku vērtējumu par nodemonstrēto stilu kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Krista Alise Lamstere ierindojās sestajā pozīcijā. 13 – 14 gadus vecu zēnu konkurencē Sandis Kauliņš, veicot lieliskus lēcienus un uzrādot otru labāko rezultātu (34,5 metri), izcīnīja zelta godalgu.


Vācijas nelielajā ciematiņā Rotenburgā lieliski attīstītas un lolotas tramplīnlēkšanas tradīcijas. No šī pavisam nelielā ciemata ar mazāk nekā 800 iedzīvotājiem nāk Vācijas izlases tramplīnlēcējs Andreass Vanks, kā arī vāciešu jaunā cerība – Žozefīne Laue. "Liels prieks un gandarījums, aizbraucot uz tramplīnlēkšanas lielvalsti, kur šis ir nacionālais sporta veids, parādīt, ka arī Latvijas tramplīnlēkšanas skola un sportisti ir izcilā līmenī!" atzīst treneris Modris Krūze.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41493

2018. gada 14. maijā, 19:57, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet