Atgriezties pie raksta

"Border Cup 2018" sudrabu izcīna Ogres FK “Metēji”

12. un 13.maijā Valkā notika ikgadējais starptautiskais florbola turnīrs "Border Cup", uz kurieni devās arī komanda no Ogres FK "Metēji", informē  FK "Metēji" pārstāvis Māris Balodis.

Turnīrs tradicionāli notiek divas dienas, un tajā piedalās 16 komandas. Šogad turnīrā piedalījās piecu valstu komandas.(Latvija, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Somija). Tieši Ogres komanda visu komandu konkurencē, spēja izcīnīt sudrabu, finālā piekāpjoties vien spēcigajai komandai no Somijas.


Sestdien FK "Metēji"  turnīru uzsāka ar spēli pret pagājušā gada "Border Cup" bronzas ieguvējiem SK "Coyote" (LAT). Kā jau varēja paredzēt, spēle nebija viegla, beigu rezultāts neizšķirts 2-2.  Ar vārtiem atzīmējās Sandis Mihailovskis un Toms Dāle, abas piespēles - Mārtiņš Zaikovskis, vārtsargs Raivis Apsītis atvairīja 10 no 12 metieniem. 


Otrā apakšgrupas spēle pret vēl vienu Latvijas komandu "Jager Bomber" uzvara 2-0, vārti Mārtiņš Zaikovskis un Kristaps Dudarevs, piespēles Kristaps Dudarevs un Oskars Kirkils, vārtos Roberts Romānovs atvairīja visus pretinieku metienus. 


Pirmās dienas pēdējā un arī grupas izšķirošā spēle bija pret komandu no Krievijas FBC "Sharks U2", kur Ogres komandai bija ļoti nepieciešama uzvara. Nu jau komanda kārtīgi bija ieskrējusies, uzvara 5-1, pa diviem vārtiem FK "Metēji" labā Oskaram Kirkilam, Sandim Mihailovskim, vieni vārti Mārtiņam Zaikovskim, divas piespēles Akselam Indrijaitim, trīs piespēles Kristapam Dudarevam, vārtos Roberts Romānovs. FK "Metēji" pirmo dienu noslēdza kā C grupas līderi.


Svētdien vīri jau laukumā devās ar jauniem spēkiem un astodaļfināla pirmajā spēlē pārliecinoši dominēja pār komandu no Smiltenes "Alņi" 6-0, trīs vārti Sandis Mihailovskis, divi vārti Toms Dāle, vieni vārti Matīss Tepers, piespēles Kārlis Tarvids, Matīs Tepers, Oskars Kirkils+2, Martiņš Zaikovskis, un atkal labu sniegumu vārtos nodemonstrēja Roberts Romānovs atstājot jau otro reizi pretiniekus uz 0.


Ceturdaļfinālā jau daudz pieredzējušāka komanda "Naukšēni", ko pierāda arī pamatlaika rezultāts 1-1, pēcspēles metienos spēlei punktu pielika Toms Dāle, kurš vienīgais spēja realizēt pecspēles metienu. Vienīgos vārtus FK "Metēji" labā pamatlaikā guva Matīss Kristians Morozovs, vārtos Roberts Romānovs, kurš atvairīja visus pēcspēles metienus.


Pēc ļoti smagas cīņas FK "Metēji" izdevās sasniegt pusfinālu, kur pretī stājās vēl spēcīgāks pretinieks FK "Valmiera", pēc  ļoti aizraujošas un ātras spēles rezultās neizšķirts 1-1, kam seko pēcspēles metieni, šoreiz pēc spēles metienu realizē Matīss Tepers, bet savus vārtus nosargā Roberts Romānovs, kas arī atnes komandai uzvaru 2-1 un iekļūšanu finālā. Fināls pret spēcīgo Somijas klubu "RDC", kuram līdz šim visas uzvaras, diemžēl arī FK "Metēj" nespēja tikt līdzi somu ātrumam un precīzai saspēlei. Rezultātā atzīts Somijas kluba pārsvars 2-7 un izcīnītas sudraba medaļas.


Simboliskajā izlasē, kā labākais turnīra vārtsargs atzīts tieši Ogres FK "Metēji" vārtu vīrs Roberts Romānovs.


Komandas sastāvs, uzbrucēji: Mārtiņš Zaikovskis, Oskara Kirkils, Sandis Mihailovskis, Toms Dāle, Matīs Tepers, Aksels Indrijaitis.


Aizsargi: Kristaps Dudarevs, Māris Balodis, Matīss Kristians Morozovs, Edgars Pedāns, Kārlis Tarvids.


Komandas treners: Mareks Zaikovskis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41505

2018. gada 15. maijā, 20:21, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andy • 2018. gada 16. maijā, 09:51
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? Ja; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet