Atgriezties pie raksta

"Ogres NSC" čempionātu sāk ar uzvaru

Rīgas čempionāta futbolā Elites līgas turnīru, kas reizē ir Latvijas čempionāta 2.līga, ar uzvaru sākusi komanda "Ogres NSC", kas 18. maija vakarā savā laukumā ar 2:0 pieveica FK "Rīnūži/Grifs AG" (Rīga) futbolistus. Pa golam Ogres komandas labā iesita Kārlis Līcis un Ģirts Tumans.

Interesanti, ka viesu komandas sastāvā bija veseli trīs ogrēnieši, kuri šajā mača noteikti bija pieskaitāmi rīdzinieku līderiem - vārtsargs Dmitrijs Roguļskis, pussargs Mihails Makarovs un uzbrucējs Emīls Muižnieks. Līdzjutējiem līdz rezultāta atklāšanai vajadzēja gaidīt 25 minūtes, kad ar precīzu sitienu izcēlās "Ogres NSC" uzbrucējs Kārlis Līcis - 1:0. Nevar teikt, ka Ogres komandai piederēja izteikts teritoriālais pārsvars, jo arī viesi atbildēja ar pietiekami bīstamiem uzbrukumiem, bet vienmēr vietā bija ogrēniešu aizsardzības līnija un vārtsargs Ritvars Cinītis.


Otrajā puslaikā laukumā turpinājās spraiga cīņa, līdz 63. minūtē pretinieku vārtu laukumā ātrāks un izveicīgāks par visiem bija ogrēnietis Ģirts Tumans, kurš jau otro reizi šajā mačā piespieda Roguļski meklēt bumbu savu vārtu tīklā. Līdz pat spēles beigām FK "Rīnūži/Grifs AG" futbolisti arvien biežāk apdraudēja Ogres komandas vārtus. Reizumis likās, ka tikai brīnums liedz rīdziniekiem gūt vismaz goda vārtus, bet, kā izrādījās, vismaz šoreiz viesiem tas nebija lemts. "Ogres NSC" sāka čempionātu ar uzvaru - 2:0.


Savu nākamo spēli Ogres komanda aizvadīs pēc nedēļas - 25. maijā, kad viesosies Rīgā pie FK "Progress". Ogres Valsts ģimnāzijas futbola laukumā "Ogres NSC" spēlēs 1.jūnijā, uzņemot FK "Jūrnieks" futbolistus. Spēles sākums pulksten 19.30.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41560

2018. gada 22. maijā, 10:22, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

#TuEsiLohs • 2018. gada 22. maijā, 16:16
#TuEsiLohs
ha • 2018. gada 22. maijā, 15:35
Cik ogrēniešu bija pretinieku komandā? Saskaitīju vismaz 3.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet