Atgriezties pie raksta

Dienas centrs "Saime" piedalīsies minifutbola turnīrā "Seni Cup 2018" Foto

30. un 31. maijā Staicelē risināsies Latvijas sporta dzīvē īpašs notikums cilvēkiem ar īpašām vajadzībām - "Seni Cup 2018" minifutbola turnīrs, ko organizē SIA "TZMO Latvija" sadarbībā ar Latvijas Futbola Federāciju (LFF).

Turnīrs šogad pulcēs rekordlielu komandu skaitu no visas Latvijas – kopskaitā 18, kas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju finālturnīrā Polijā. Sacensībās piedalīsies arī ogrēnieši - Dienas centra "Saime" futbola komanda. Fotogalerijā var atsaukt atmiņā pagājušā gada turnīru, no kura Ogres komanda atriezās ar  bronzas medaļām.


"Seni Cup" nacionālās spēles Latvijā notiks jau divpadsmito reizi. Šo gadu laikā tās kļuvušas par iedvesmojošu tradīciju, kas uztur sportisko garu daudziem simtiem cilvēku ar īpašām vajadzībām.


Turnīrs ir īpašs notikums, jo cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ļauj izrauties no ierastās vides, piedzīvot pozitīvas emocijas un uzlabot veselību. Iespējams, nākotnē no spēļu dalībnieku vidus attīstisies jauni talanti, kuri kļūs par paraolimpiskā sporta disciplīnu čempiniem.


"Esam priecīgi un lepni jau 12. reizi rīkot TZMO Latvija - SENI CUP 2018, kas šogad Staicelē pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu - sportistus un pavadītājus no 18 Latvijas pansionātiem, dienas centriem un biedrībām. Ir liels gandarījums, ka šis minifutbola labdarības pasākums aug plašumā un par to arvien lielāku interesi izrāda iestādes, kas šajos divu dienu futbola svētkos  iepriekš nav piedalījušās. Novēlu visiem - gan dalībniekiem, gan pavadītājiem - izbaudīt svētkus, priecāties un cīnīties, pierādot, ka sportam un draudzībai nav robežu," uzsver SIA "TZMO Latvija" valdes locekle Ruta Dziļuma. 


Arī Latvijas Futbola federācija (LFF) pauž gandarījumu par labdarības turnīra idejas izaugsmi, kas pasaulē populārāko un skatītāko sporta veidu – futbolu – padara pieejamu arī cilvēkiem ar invaliditāti. Šī iniciatīva ir lielisks veids, kā apliecināt, ka sports, ja vien ir sabiedrības atbalsts, vēlme un uzņēmība darboties, var kļūt pieejams ikvienam cilvēkam, uzskata LFF.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41598

2018. gada 28. maijā, 17:18, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet