Atgriezties pie raksta

Sācies pirmais Zilo kalnu pludmales volejbola festivāls Foto

Piektdien un sestdien pirmo reizi tūrisma, sporta un atpūtas kompleksā "Zilie kalni" norisinās pludmales volejbola festivāls.

Festivālu atklāja tā idejas autors, Ogres novada pašvaldības, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis: "Jūs esat laimīgi cilvēki, jo esat atraduši pašu labāko, draudzīgāko un demokrātiskāko sporta veidu – pludmales volejbolu. Šis festivāls bez jauniešu piedalīšanās būtu daudz zaudējis. Jūs būsit pirmā Ogres un Ikšķiles Zilo kalnu pludmales volejbola festivāla pamatlicēji, un tieši jūs sāksit pirmās spēles šajā festivālā!"


A.Mangulis uzsvēra, ka teritorija pie Dubkalnu ūdenskrātuves ir ļoti piemērota vieta, kur spēlēt pludmales volejbolu. 


Par pieejamu infrastruktūru katram interesentam ir parūpējušās Ogres novada un Ikšķiles novada pašvaldības, kas šim mērķim tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" parkā pie Dubkalnu ūdenskrātuves ir izveidojušas deviņus pludmales volejbola laukumus.


Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni' attīstības aģentūra" direktore Ieva Kraukle norādīja, ka vismaz četri no deviņiem volejbola laukumiem pieejami arī ikdienā. "Nav nemaz jāgaida vienreiz gadā sacensības, bet var braukt uz šejieni un spēlēt pludmales volejbolu katru dienu," sacīja I.Kraukle. "Ļoti priecājos, ka tik daudz sportistu un līdzjutēju ir atbraukuši uz festivālu Zilajos kalnos palūkoties, kā te izskatās, novērtēt, kā esam izauguši un attīstījušies, un, ceru, ka atbrauksit arī nākamgad."


Festivālam ir daudz atbalstītāju, un to vidū arī SIA "Rīgas meži". "Šodien skatos uz jums un nevienu nepazīstu, bet ceru, ka pienāks laiks un kāds no jums Latvijai atvedīs olimpisko zeltu pludmales volejbolā. Šodien iespējams ir sākums ilgam, skaistam un panākumiem bagātam ceļam. Baudiet sauli, sportu, esat veseli, stipri un laimīgi!" vēlēja SIA "Rīgas meži" valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš. 


Festivāla pirmajā dienā volejbola laukumos cīnās jauniešu komandas U13, U15 un U17 vecuma grupās. Pieteikušās 42 komandas, no tām 27 zēnu un 15 meiteņu komandas. Dalībnieki ieradušies no Rīgas, Ogres, Vecumniekiem, Smiltenes, Preiļiem un citām Latvijas pilsētām un novadiem.


Plkst.18 komandas sacentīsies par Pašvaldības kausu. Plānots, ka šīs cīņas ilgs līdz pulksten diviem naktī.


Arī rīt gaidāmas spraigas cīņas, kas noslēgsies ar MIX turnīru. Festivāla gaitā dalībniekus gaida arī dažādas atrakcijas, izklaides un lieliska atpūta pie Dubkalnu ūdenskrātuves.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41632

2018. gada 1. jūnijā, 14:22, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andžs • 2018. gada 2. jūnijā, 20:23
Sācies pirmais Ogres zilo festivāls.
llēti • 2018. gada 2. jūnijā, 19:25
Slava Mangulim. Katrs ogrēnietissaprot, ka Mangulis tēmē uz saeimu, tad nu visi līdzekļi ir labi, pie kājas darbs, dot tikai izklaides.
mēness • 2018. gada 1. jūnijā, 16:53
divos naktī bumbu redzēs?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet