Atgriezties pie raksta

"Krapes krampja" audzēknis roku laušanā izcīna divas zelta medaļas Eiropā Foto

No 28. maija līdz 2. jūnijam Sofijā, Bulgārijā, norisinājās Eiropas čempionāts armvrestlingā, kur starp vairāk nekā 800 dalībniekiem piedalījās arī Latvijas izlase 9 sportistu sastāvā, kur vadības grožus uzņēmās Latvijas Armvrestlinga federācijas priekšsēdētājs Raimonds Liepiņš no Krapes pagasta.

Sešās sacensību dienās par medaļām cīnījās U18, U21, veterāni, para-armvrestlinga dalībnieki un pieaugušie armvrestleri.


Pirmo reizi Latvijas armvrestlingā Latvijai ir dubultčempions - salaspilietis Vladislavs Krasovskis, 2018. gada Latvijas absolūtais čempions armvrestlingā, izcīnīja zelta medaļu ar kreiso roku, kur, nepiedzīvojot nevienu zaudējumu, Vladislavs uzvarēja visus pretiniekus. Ar labo roku tomēr nācās piedzīvot zaudējumu kvalifikācijas cīņās, tomēr finālā Vladislavs spēja uzveikt Vadimu Akperovu no Krievijas divas reizes un nostiprināt sevi kā pirmo numuru Eiropā.


Dāmu sacensībās pieaugušajiem ar kreiso roku bronzas medaļas izcīnija Sandra Zālīte kategorijā līdz 80kg. Ar labo roku Sandra ierindojās 6. vietā, piekāpjoties Krievijas un Zviedrijas sportistēm.


Pirmajās divās sacensību dienās uz starta stājās U18 un U21 grupas sportisti. Eduards Grīvstāns ar kreiso roku ierindojas 4. vietā 60kg kategorijā, bet Linards Mežaelons - 7. vieta -80kg kategorijā. Nākamajā sacensību dienā sacensībās ar labo roku Grīvstānam 6. vieta, bet Mežaleonam - 8. vieta.


Starp pieaugušajiem ar kreiso roku Ainārs Tukmanovs izcīnīja 7. vietu kategorijā -85kg, Marats Priede - 8. vietu -75 kg kategorijā. Eduardam Grīvstānam 11. vieta -60kg, Raimondam Liepiņam 12. vieta -70 kg, Kasparam Grāvim 12. vieta -75 kg kategorijā.


Pēdējā sacensību dienā ar labo roku starp pieaugušajiem Sandrai Zālītei 6. vieta, Eduardam Grīvstānam 7. vieta -60 kg, Raimondam Liepiņam 11. vieta -70 kg, Kasparam Grāvim 9. vieta -75kg, Maratam Priedem 13. vieta -75kg un Aināram Tukmanovam 14. vieta -85kg.


Jāatzīmē arī vēl viens nozīmīgs Latvijas sasniegums šajā čempionātā - Oļegs Gantimurovs no Latvijas tika atzīts par šī gada Eiropas čempionāta labāko tiesnesi, kas ir augstākais sasniegums kādu ieguvuši Latvijas tiesneši kādā no Eiropas vai pasaules čempionātiem armvrestlingā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41654

2018. gada 4. jūnijā, 22:54, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet