Atgriezties pie raksta

Madlienietim Piterniekam zelts peintbola sacensībās Francijā Video

2. un 3. jūnijā Francijā notiekošajā peintbola turnīra "Champions Paintball Series" 3. posmā madlienietis Kaspars Piternieks Čehijas komandas "ML Kings Prague" rindās kļuva par zelta medaļu ieguvēju, informē Latvijas Peintbola federācija.

"Šajā sezonā pārstāvu itāļu komandu "Gladiatori Roma", bet sakarā ar komandas biedru traumām šo posmu gladiatori izlaida. Čehu komanda, zinot, ka gladiatori nepiedalās šajā turnīrā, divas nedēļas pirms šī posma man nosūtīja uzaicinājumu pārstāvēt komandu "ML Kings Prague". Lai gan pirmās spēles bija rezultātā diezgan tuvas un saspringtas, jo ar komandu vēl nebijām saspēlējušies, gala rezultāts - ideāls, visās spēlēs uzvaras," atklāj Piternieks.


Pirmā grupas spēle bija pret Latvijas komandu "Bad Company", kuru Kaspars pārstāv Baltkrievijas čempionātā, kur divas nedēļas atpakaļ izdevās izcīnīt uzvaru 2. posmā un iegūt labākā spēlētāja balvu. Diezgan līdzīgā cīņā papildlaikā "ML Kings Prague" izcīnīja uzvaru - 3:2.


Nākamā spēle bija pret komandu "Avatar Factory", kurā spēlē dažādu nacionalitāšu spēlētāji, tostarp arī viens latvietis. Šajā duelī Piternieka komandai viegla uzvara - 4:0, sakrājot mercy rule limitu - sporta peintbolā spēli iespējams beigt priekšlaicīgi gadījumā, ja komanda sakrāj lielāku punktu pārsvaru kā noteikts mercy rule (atkarībā no līgas šis cipars var būt no +1 līdz +6).


Trešā grupas spēle tika paredzēta kā vissīvākā, kāda tā arī izvērtās, jo satikās komandas, kuras tobrīd vēl nebija piedzīvojušas zaudējumu. Turklāt Francijas vicečempionei - komandai "Scalp" - bija mājinieku statuss. Spēle ritēja punkts punktā ar mazu "ML Kings Prague" pārsvaru, beigās 3:2 uzvara.


Ceturtajā grupas spēlē viegla uzvara 4:0 pār "St. Pauli Mayhem" komandu.


Tālāk sākās pusfināli, kur bija jātiekas ar Ukrainas "Bomba NIX". Rezultātā, pārliecinoša uzvara 3:1 (vienīgo punktu čehi guva 2 sekundes pirms spēles laika beigām).


Un finālā atkal tikšanās ar komandu "Scalp". Šoreiz viegla uzvara - 4:0. Pateicoties šai uzvarai, "ML Kings Prague" nodrošināja līderpozīcijas arī kopvērtējuma tabulā.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41665

2018. gada 5. jūnijā, 22:12, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet