Atgriezties pie raksta

ONSC audzēknis Šmits - Latvijas čempions, Mackeviča – vicečempione Foto

6.jūnijā Ogres novada Sporta centra stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupas sportistiem, kurā visu kalumu medaļas izcīnīja Ogres novada Sporta centra (ONSC) audzēkņi.

Čempionātu atklāja Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radeviča. Sveicot sportistus, viņu trenerus, vecākus un sacensību organizatorus, I.Radeviča aicināja sportistus, pirms iziešanas starta, atcerēties to smago darbu, kas kopā ar treneri paveikts līdz šim, un cīnīties par katru sekundi, par katru centimetru: "Ja arī neuzvarēsit, novēlu šo stadionu atstāt ar labi padarīta darba sajūtu. Izbaudiet šo skaisto svētku dienu!"


Sacensību dalībniekus sveica Latvijas Vieglatlētikas savienības ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļķevičs, novēlot sasniegt rezultātus, kuri priecētu gan pašus sportistus, gan viņu trenerus. Latvijas Vieglatlētikas savienību čempionātā pārstāvēja arī sacensību komercdirektors Genādijs Ļebedevs.


ONSC sportisti čempionātā izcīnīja visu kalumu medaļas.


80m sprintā triumfēja ONSC audzēknis Ričards Šmits, finālskrējienā ar rezultātu 10.25 s pārliecinoši apsteidzot tuvāko konkurentu, kurš šo distanci veica 10.42 s. 


Pirmais savu audzēkni ar čempiona titulu apsveica treneris Jevgēnijs Liepa, kurš atklāja, ka "tā bija domāts".  "Tas ir Ričarda nopelns, ka izcīnīta zelta medaļa. Varēja jau vēl patrenēties, bet tik un tā bija krietns pārsvars pār konkurentiem. Viņš ir ļoti talantīgs un ātri uztver trenera sacīto – apguvis arī barjerskriešanu, lodes grūšanu," saka J.Liepa.


Ričards dzīvo Krapes pagastā, bet mācās Lēdmanes pamatskolā un nākamajā mācību gadā ies 7.klasē. Sportists stāsta, ka viņa iemīļotākie sporta veidi ir florbols, futbols un arī sprints. Brīvajā laikā viņš brauc trenēties uz Madlienu pie Jevgēnija Liepas. Ričards atzīst, ka izveidojusies ļoti laba sadarbība ar treneri, un tas ir viens no stūrakmeņiem, lai sasniegtu augstus rezultātus.


Ričards Šmits šajā čempionātā tika pie vēl vienas medaļas,  ONSC zēnu komandas sastāvā izcīnot bronzas godalgu 4x100m stafetes skrējienā. Komandā skrēja: Miks Opolais, Nils Meijers, Rendijs Rubenis un Ričards Šmits.


Sudraba medaļu izcīnīja ONSC audzēkne Indra Mackeviča, kura kļuva par Latvijas vicečempioni 1000 metru skrējienā. Indras treneris ir Zigurds Kincis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41673

2018. gada 6. jūnijā, 23:28, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet