Atgriezties pie raksta

"Ogres NSC" piedzīvo "sauso" sagrāvi Piņķos

Rīgas čempionāta futbolā Elites līgas turnīrā, kas reizē ir Latvijas čempionāta 2. līga, savu otro un šosezon smagāko zaudējumu piedzīvojusi komanda "Ogres NSC", kas 15. jūnija vakarā Piņķos ar 0:4 atzina SK "Babīte" futbolistu pārākumu.

Spēles pirmajā puslaikā ogrēnieši veiksmīgi izturēja mājinieku spiedienu, savus vārtus nosargājot neieņemtus, tiesa, arī paši ar rezultatīviem sitieniem neizcēlās.


"Ogres NSC" aizsardzība pirmo reizi kapitulēja 49.minūtē, kad mūsu komandas vārtsargu pārspēja babītietis Normunds Miķelsons - 0:1.54. minūtē ogrēniešiem misējās un bumba tika ieraidīta pašu vārtos (0:2), bet līdz spēles beigām vēl pa golam iesita mājinieki Viktors Sakņuks un Vladislavs Titovs, sagādājot "Ogres NSC" smagāko zaudējumu šosezon - 0:4. No Ogres futbolistiem spēles protokolā atzīmējās tikai Emīls Siliņš un Tomass Vitauts Vitkus, kuri cīņas gaitā nopelnīja pa dzeltenajai brīdinājuma kartītei.


Turnīra tabulā ar piecās spēlēs gūtiem pieciem punktiem "Ogres NSC" 11 komandu konkurencē ieņem 9. vietu. Arī nākamo spēli ogrēnieši aizvadīs izbraukumā, 20. jūnijā RTU stadionā mērojoties spēkiem ar FK "Salaspils/SK Kengaroos", kam šobrīd ir piecās spēles gūti deviņi punkti un nav vēl neviena zaudējuma.

Materiāls publicēts sadarbībā ar
OSPORTS.lv
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41744

2018. gada 18. jūnijā, 12:10, Sports
osports.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet