Atgriezties pie raksta

Ogres NSC futbolisti gūst uzvaru Latvijas kausa posmā

17. jūnijā Ogres novada Sporta centra futbola komanda izbraukumā rezultatīvā spēlē ar 5:3 uzveica "Talsi/FK Laidze", tādējādi iekļūstot Latvijas kausa izcīņas 2. posma 2. kārtā.

Spēlējot Talsu pilsētas stadionā, pirmie uzgavilēja ogrēnieši, kuru rindās izcēlās komandas kapteinis Raivis Rubīns. Tieši viņš 21. minūtē ar precīzu raidījumu arī dubultoja Ogres NSC pārsvaru. Savukārt neilgi pirms puslaika pārtraukuma Ģirts Burmistris panāca jau 3:0.

Pēc pārtraukuma aktivizējās arī mājinieki, par vienu golu samazinot atstatumu. Vēlāk sekoja jau trauksmes zvans, kad Talsu futbolisti pietuvojās līdz minimumam. Tomēr 63. minūtē Niks Niklāvs Škaunacis atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet mača 80. minūtē atzīmējās arī Kārlis Līcis.

Jāpiebilst, ka vienīgo brīdinājumu ogrēniešu rindās izpelnījās Ģirts Tumans.

Nākamajā kārtā Ogres NSC tiksies ar FK "Limbaži". Spēles laiks un vieta vēl nav noteikta.

21. jūnijā, 09:51, Sports