Atgriezties pie raksta

Invalīdiem Ogrē sporta svētki Foto

Ogres Invalīdu biedrības "Vasaras sporta svētki" šodien risinājās Ogres novada Sporta centrā (ONSC), pulcējot teju 100 dalībnieku.

Ogres Invalīdu biedrības priekšsēdētāja Ilga Marta Linkuma pateicas Ogres novada Sporta centram par operativitāti, lietainā laika dēļ nodrošinot sacensības telpās. 


ONSC sporta attīstības darba organizatore Sanita Tauriņa – arī viņas paraksts ir zem Diploma, ko saņem ikviens sporta svētku dalībnieks – parūpējusies, lai sportistiem sacensības būtu daudzveidīgas, atbilstošas veselībai un katra varēšanai.


"Mēs vienmēr esam priecīgi par kopā būšanu," teic I.M.Linkuma. "Visi tiekas ar smaidu. Mēs pasmaidām arī viens par otru – par savām varēšanām un arī nevarēšanām."


"Mums ļoti patīk šīs spēles. Viss izdomāts tā, kā tieši mums. Nav nekas lieks, ko mēs nevarētu atļauties. Ja mēs šobrīd kaut ko nevaram, mēs darām, kā mēs varam,' ar smaidu saka ogrēniete Dzidra Zvirgzdiņa, kura ir viena no invalīdu grupu vadītājām un radusi rādīt priekšzīmi savas grupas dalībniekiem. D.Zvirgzdiņas grupā ir 21 cilvēks, un apmēram trešā daļa piedalās šajos sporta svētkos. 


Vecums sportiskām aktivitātēm un priekam nav šķērslis. Divām sporta svētku dalībniecēm ir 85 gadi, arī sportistu vidējais vecums ir visai ievērojams. Var apbrīnot aizrautību, ar kādu tiek veikti vingrinājumi – skrienot, kāpjot, cenšoties trāpīt mērķī un par godu XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, radot svētku noskaņu arī Ogres novada Sporta centrā.


Par atbalstu Ogres Invalīdu biedrības "Vasaras sporta svētkiem" paldies Ogres novada pašvaldībai un paldies Ķeguma novada pašvaldībai, kas ir atsaucīgi Birzgales pagasta invalīdu iecerēm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41838

2018. gada 2. jūlijā, 18:24, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Sanita • 2018. gada 3. jūlijā, 10:24
Paldies,jauks pasākums bija!
cilveks • 2018. gada 2. jūlijā, 21:43
Malaci,malci.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet