Atgriezties pie raksta

Ogres novada pašvaldības darbinieku pirmās Sporta spēles Foto

Pagājušās nedēļas nogalē Ogres stadionā notika Ogres novada pašvaldības darbinieku pirmās Sporta spēles, kurās piedalījās astoņas komandas, bet labāko trijniekā iekļuva Madlienas pagasta pārvalde, Ogres novada dome un "Ogres namsaimnieks".

Sporta spēles sākās ar visu dalībnieku parādes gājienu, Ogres novada sporta centra direktores Dzirkstītes Žindigas apsveikuma uzrunu, kā arī sportotāju iesildīšanos. Vispirms visas komandas sacentās jautrajās stafetēs ar nosaukumu "Iešūpojamies", tajās vislabāk veicās Ogres novada domei.


Sporta spēļu turpinājuma komandas sacentās vēl vairākās ne pārāk tradicionālās disciplīnās. Orientēšanās sportā uzvarēja Iepirkumu nodaļa, trakajos lēcienos - Ogres novada dome, disku golfā - Suntažu pagasta pārvalde, bet spēlē "Nosargā cietoksni!", kurā sacentās tikai dāmas - Madlienas pagasta pārvalde. Paralēli notika arī smilšu volejbola turnīrs (3:3), kura rezultāti kopvērtējumā gan netika ņemti vērā.


Volejbolā pārliecinoši labākā bija Ogres novada domes izlasei, kas pārējās vietas uz goda pjedestāla atvēlēja Iepirkumu nodaļas un Madlienas pagasta pārvaldes komandām.


Par sporta spēļu uzvarētājiem ar 13 punktiem kļuva madlienieši. 2.vietā Ogres novada dome (19), 3.vietā "Ogres namsaimnieks" (19), 4. vietā Iepirkumu nodaļa (20), 5. vietā Suntažu pagasta pārvalde (23), 6.vietā Meņģeles pagasta pārvalde (24), 7.vietā Ogres Būvvalde (29), 8.vietā Nekustamo īpašumu nodaļa (33).


Visi Ogres novada pašvaldības Sporta spēļu dalībnieki, neņemot vērā viņu komandas iegūto vietu, apbalvošanas ceremonijas laikā bija ļoti labā garastāvoklī un, kā varēja novērot, savstarpēji draudzīgāki nekā jebkad. Tā varētu būt droša zīme, ka tādi pasākumi ir vajadzīgi, ka Sporta spēles Ogres novadā pašvaldības darbiniekiem notiks arī nākamajā vasarā.


Jāpiebilst, ka gribētāju piedalīties bija vairāk, bet ne visi to varēja, jo šis laiks pašvaldībā ir ļoti saspringts, visi spēki jāvelta, lai Ogres novada mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi godam varētu piedalīties Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41857

2018. gada 5. jūlijā, 08:16, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet