Atgriezties pie raksta

"Ogres NSC" piedzīvo šosezon smagāko zaudējumu

Futbola komanda "Ogres NSC", kura piedalās Rīgas čempionāta Elites līgas turnīrā, kas reizē ir Latvijas čempionāta 2. līga, 10.jūlijā vakarā pēc ilgāka pārtraukuma spēlēja savā laukumā, tiesa, mūsējie mačā pret FC "BetLanes", kas notika Ogres Valsts ģimnāzijas stadionā bija viesu lomā. Lai arī ogrēnieši atklāja spēles rezultātu, tika piedzīvota sagrāve ar 1:6.

FC "BetLanes" futbolisti, kas pēc spēles protokola bija mājinieki, ļoti aktīvi sāka maču, jau no pirmajām minūtēm apdraudot Ritvara Cinīša sargātos vārtus. Ogres komandai pirmais uzbrukums izdevās tikai 6. minūtē, bet tas jau uzreiz bija rezultatīvs - 1:0. Vārtu guvums Laura Rudzīša kontā. Vadībā "Ogres NSC" atradās tikai četras minūtes - 1:1. 24. minūtē vadības grožus jau pārņēma rīdzinieki (2:1), kuri līdz pārtraukumam izvirzījās vadībā ar 4:1. Otrajā puslaikā FC "BetLanes" guva vēl divus vārtos, sagādājot ogrēniešiem smagāko zaudējumu šajā sezonā - 6:1.


"Ogres NSC" aizvadījusi astoņas spēles, izcīnot 11 punktus, un turnīra tabulā 11 komandu konkurencē ieņem 8. vietu. Nākamais mačs ar ogrēniešu piedalīšanos paredzēts jau 13. jūlijā, kad viņi Ogres Valsts ģimnāzijas stadionā tiksies "Ghetto FC/Gvatar", kam šobrīd 13 punktu. Arī šajā spēlē Ogres futbolisti būs viesu lomā, sākums pulksten 19.30.

Materiāls publicēts sadarbībā ar
OSPORTS.lv
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41894

2018. gada 13. jūlijā, 07:27, Sports
osports.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet