Atgriezties pie raksta

Augusta beigās sāksies novusa jaunā sezona

Ogres novada novusa sportisti gada pirmajā pusgadā aktīvi trenējušies, trenējuši bērnus un jauniešus, un piedalījušies visās ar šo sporta veidu organizētajās sacensībās, informē sportistu pārstāvis Ivars Endzelis. 

No Ogres novada piedalījās Latvijas komandu čempionātos ar divām vīru un divām sieviešu komandām.


Individuālajās sacensībās novusisti saņēma arī godalgotas vietas, spēlējot attiecīgajās vecuma grupās. Sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnija Anna Terehova, otro vietu Dzintra Leimane.


Īpaši vēlamies uzslavēt jauniešus, kuri aktīvi iesaistās novusa sportā. Regulāri ir apmeklējuši treniņus un piedalījušies sacensībās. Šogad Republikas Jauniešu čempionātā  no Ogres piedalījās četri jaunieši Amanda Vilciņa,  Aldis Tribockis, Norberts Nikitenko un Toms Pulle. Toms Pulle izcīnija 2.vietu, Amanda Vilciņa 4.vietu un pārējie jaunieši uzrādīja arī labus rezultātus.


Tik aktīvai jauniešu dalībai  valsts mēroga sacensībās veicinājuši tie faktori, ka Ogres Valsts ģimnāzijas vadība ir iekļāvusi skolēnu interešu nodarbību sarakstā novusa sportu un veicina skolēnu piedalīšanos šajās nodarbībās. Iepriekšējā mācību gadā aktīvi trenējās 12 līdz 15 dažāda vecuma ģimnāzijas skolēni, kuri nākamajā gadā var kļūt sacensību dalībnieki.


Lielu pateicību novusisti saka Ogres Valsts ģimnāzijas vadībai, skolotājiem un visam personālam par atsaucību un atbalstu novusa sporta veicināšanā par iespēju novusistiem trenēties un rīkot sacensības ģimnāzijas telpās. It īpaši, liela pateicība par sniegto atbalstu Latvijas  Jauniešu čempionāta noorganizēšanā.


Tai pat laikā, novusisti saka vislielāko pateicību Ogres novada Sporta centra vadībai par sniegto gan morālo, gan meteriālo atbalstu šī sporta attīstībā un veicināšanā. Bez minētā atbalsta Ogres novada novusisti nebūtu varējuši sasniegt izvirzītos mērķus un rādītājus, kādi ir šobrīd. 


Turpinot sportiskās aktivitātes, novusisti piedalīsies un aicina piedalīties visus interesentus Ogres pilsētas sporta svētkos 25. augustā novusa sporta spēlēs Ogres Valsts ģimnāzijas telpās 2. stāvā, sākums plkst. 10 līdz plkst. 14.


Lai, pēc vasaras brīvdienām, atgūtu sportiskās iemaņas, treniņi novusā notiks, sākot ar 21.augustu katru otrdienu no plkst. 17 līdz plkst. 21 Ogres Valsts ģimnāzijas telpās. Visi interesenti laipni gaidīti!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41920

2018. gada 18. jūlijā, 17:43, Sports
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet