Atgriezties pie raksta

"Ogres NSC" ar 0:1 piekāpjas "Progresam"

27. jūlija vakarā Ogres Valsts ģimnāzijas stadionā notika Rīgas čempionāta Elites līgas turnīra, kas reizē ir Latvijas čempionāta 2. līga, spēle starp komandām "Ogres NSC" un FK "Progress" (Rīga). Spraigā cīņā ar 1:0 uzvaru guva Rīgas klubs, kas ogrēniešus apsteidza arī turnīra tabulā.

Vienīgie vārti šajā mačā tika gūti 25. minūtē, kad pēc rīdzinieka Dmitrija Teleša sitiena Ogres komandas vārtsargam Leo Ritvaram Dalbiņam nācās kapitulēt - 0:1. Arī spēles turpinājumā rīdzinieku uzbrukumi bija bīstamāki. Īpaši laba vārtu gūšanas izdevība "Progresam" bija 63. minūtē, tomēr neticama veiksme glāba "Ogres NSC" no vēl viena gola. Pašā spēles izskaņā arī Ogres futbolistiem bija iespēja izglābt vismaz punktu, taču rezultāts nemainījās - 0:1. Pa dzeltenajai brīdinājuma kartītei Ogres komandas rindās saņēma spēlējošais treneris Raivis Rubīns un Niks Niklāvs Škaunacis.


Pēc šī zaudējuma "Ogres NSC" turnīra tabulā joprojām ir 14 punktu, bet nu jau vairs tikai 7. vieta desmit komandu konkurencē. Ogrēniešus apsteiguši tieši "Progresa" futbolisti, kuriem tagad 16 punktu. Savu nākamo spēli "Ogres NSC" aizvadīs trešdien, 1. augustā, kad viesosies pie futbola kluba "Jūrnieks", kam turnīra tabulā ir tieši tikpat daudz punktu kā Ogres komandai.

Materiāls publicēts sadarbībā ar
OSPORTS.lv
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/41991

2018. gada 30. jūlijā, 09:43, Sports
osports.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet