Atgriezties pie raksta

Ogres pilsētas svētkos plaša sporta aktivitāšu programma Pielikums

Pielikumi

Straujiem soļiem tuvojas maģiskais datums, kad pilsētu pārņems svinīgas svētku noskaņas un ogrēnieši, aicinot pulkā pilsētas un novada viesus, 24. - 25. augustā svinēs pilsētas svētkus "Ogre elpo", informē Ogres novada Sporta centra sporta projektu koordinatore Gerda Krūmiņa.

25.augustā no plkst. 11 līdz 17 Ogres novada Sporta centrs sadarbībā ar biedrībām, sporta entuziastiem, sadarbības partneriem un draugiem Krasta laukumā, Brīvības ielā 58b un Ogres 1.vidusskolas sporta laukumā piedāvās sporta aktivitātes gan maziem, gan lieliem svētku dalībniekiem.


Tradicionāli svētku programmā ir ieļauti sporta spēļu turnīri tenisā, šahā, novusā, FAZER LATVIJA kausa izcīņa 3x3 florbolā, "OGRES RAGS" - OSAMA DISTRIBUTORS kausu izcīņa 3x3 basketbolā un MILŽU TAKAS kausu izcīņa mini futbolā.


No plkst. 14 līdz 17 visi Ogres novada patrioti, kuri jūtas gana spēcīgi un vēlas sevi izaicināt, ir aicināti piedalīties "Latvijas spēcīgākās pilsētas" rekorda uzstādīšanā, kopīgiem spēkiem palīdzot Ogrei izcīnīt 2018. gada "Latvijas spēcīgākā pilsēta" titulu.


Aktīvākajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī fitnesa nodarbībā brīvā dabā, no plkst. 13 līdz 14 piedalīties DIGITĀLĀ PELE kausa un titula "Veiklākais SUP" izcīnīšanā, foto orientēšanās sacensībās iepazīt mūsu pilsētas skaistākās un neparastākās vietas.


Ogres Frisbija klubs, biedrības "Ogres stils", "Slidotprieks", Ogres karatē un tuvcīņas bērnu klubs "Karatē Sen-e", Zemessardzes 54. Inženiertehniskais kājnieku bataljons svētku apmeklētājiem piedāvās iepazīties un izmēģināt vēl nebijušas sporta un brīvā laika aktivitātes. Savukārt mazliet rāmāk un radošāk laiku piedāvās pavadīt "OVeselība", kas darbosies ar Memory Water un ūdens pludināšanas aktivitātēm.


Savukārt 25. augusta dienas pirmajā pusē norisināsies arī Ogres novada Sporta centra "Atvērto durvju diena", kurā  būs iespēja iepazīties ar sporta centrā piedāvātājiem sporta veidiem un tos izmēģināt, kā arī iegūt informāciju par audzēkņu uzņemšanas iespējām jaunajā 2018./2019. mācību gadā.


Svinēsim Ogres pilsētas svētkus kopā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42086

2018. gada 14. augustā, 09:48, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet