Atgriezties pie raksta

"Ogres Vilki" triumfē Rīgā

Vasara tuvojas noslēgumam, un strauji tuvojas jaunā Latvijas florbola čempionāta sezona.

Ogres florbola komanda "Ogres Vilki" aktīvi tai gatavojas jau no augusta vidus, papildu ikdienas treniņiem,  piedaloties ikgadējā starptautiskajā turnīrā "Unihic Riga Cup 2018". "Ogres Vilki" šajā turnīrā piedalījās ar U11 un U13 jauniešu komandām. 


Pārsteidzošus rezultātus trenera Andra Vasioleka vadībā sasniedza U13 komanda, kas izcīnīja 1.vietu savā vecuma grupā. Lieliski aizvadot kvalifikācijas turnīru, komanda to noslēdza pirmajā vietā. Tas automātiski garantēja vietu turnīra finālā, kur "Ogres vilki" tikās ar "FBK Riga Rockets". Spēles sākums bija līdzvērtīgs, taču spēles gaitā "Ogres Vilkiem" izdevās salauzt pretinieku un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 19:2.


Kopumā visa turnīra laikā komanda guva vidēji vairāk kā 12 vārtus un ielaida ne vairāk kā 3 vārtus vienā spēlē. Rezultatīvo spēli nodrošināja lieliska saspēle uzbrukumā starp Normundu Skučeru, Markusu Dumpi un Patriku Cinīti. Andra Spilas un Kārļa Stukāna pašaizliedzīgā darbošanās aizsardzībā krietni palīdzējā mūsu vārtsargam Rodrigo Drujam. 


Turnīra rezultatīvāko spēlētāju trijniekā šajā vecuma grupā bija Normunds Skučers ar 41 (29+12) punktu, kurš arī tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju (MVP), Markus Dumpis ar 32 (15+17) punktiem, kurš tika atzīts par turnīra labāko uzbrucēju un Kārlis Stukāns 20 (11+9) punktiem.


"Ogres Vilku" U13 sastāvs "Unihoc Riga Cup" 2018 turnīrā: Rodrigo Druja, Martins Vaivods, Francis Ritums, Normunds Skučers, Gvido Galauskis, Kārlis Stukāns, Patriks Cinītis, Ralfs Kalniņš, Andris Spila un Markus Dumpis.


Diemžēl U11 komandai šis turnīrs nebija tik veiksmīgs un viņi neiekļuva izslēgšanas spēļu kārtā. Rezultatīvākie šajā komandā bija Raivo Kisnics ar 4 (1+3) punktiem, Rihards Avots ar 3 (2+1) un Gustavs Saulītis 3 (3+0).


"Ogres Vilku U11" sastāvs "Unihoc Riga Cup 2018" turnīrā: Anrijs Kaufmanis, Raivo Kisnics, Roberts Cakuls, Rihards Avots, Rolands Šulcs, Gustavs Saulītis, Raivo Smilgzieds un Gvido Grjundbergs.


"Ogres Vilku" virslīgas komanda gatavošanās procesā piedalīsies atklātajā "Latvian Open Floorball" turnīrā Valmierā, kas norisināsies no 22. – 26. augustam Valmierā un Kocēnos. Esiet aicināti atbalstīt Ogres komandu turnīrā!


Aicinām ikvienu aktīvas dzīves piekritēju piedalīties ONSC un FK Ogres Vilki organizētajā Fazer Latvija kausa izcīņas 3x3 florbola turnīrā Ogres svētku ietvaros, kas norisināsies Ogres pilsētas Krasta laukumā sestdien 25. augustā no plkst. 12. Dalībnieku reģistrēšanās no plkst. 10 turpat uz vietas. 


FK "Ogres Vilki" savā komandā uzņem bērnus un jauniešus no 7 gadu vecuma. Florbola treniņu procesā var lieliski attīstīt koordināciju, ātrumu, roku veiklību un komandas garu. Vairāk par treniņiem varat uzzināt, sazinoties ar treneri Andri Vasioleku, mob.tālr. nr. 26555474.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42135

2018. gada 22. augustā, 15:48, Sports
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jurčiks • 2018. gada 22. augustā, 19:08
Apsveicu ar panākumiem un novēlu veiksmi "FK OGRES VILKI" 2018/2019 gada sezonā!
Gunča • 2018. gada 22. augustā, 17:12
Ļoti labi, MALAČI....Tā turpināt!!!!! (vismaz beidzot Ogrē vēl par kādu sporta veidu raksta,citadi tikai viens Basketbols...:))

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet