Atgriezties pie raksta

Ogrē pirmo reizi notiks Baltijas čempionāta regbija spēle

Baltijas spēcīgāko klasiskā regbija komandu TOP līgas čempionāta mājas spēļu sezonu regbija klubs "Miesnieki atklās sestdien plkst. 14 viesmīlīgajā Ogres novada Sporta centra stadionā, kad notiks spēle starp Latvijas regbija komandu "Miesnieki" pret Lietuvas regbija komandu "Žalgiris". 

Regbija klubam "Miesnieki" šī būs pirmā spēle Ogrē.  


Šis gads ir nesis vairākas izmaiņas Baltijas Top līgas čempionātā. Šogad dalībai TOP līgā tika apstiprinātas 5 komandas, lielākā daļa no tām ir Lietuvas pilsētas Šauļi komandas - pagājušā gada čempioni "Vairas-Kalvis", pagājušā gada bronzas medaļu ieguvēji "Baltrex-Šiauliai" un jaunpienācēji "Šiauliai". Šogad jau pirmo pārsteigumu sarūpējušie RC "Žalgiris", kas 1.kārtā pārspēja "Baltrex-Šiauliai" no Kauņas un vienīgā Latvijas vienība - "Ķekavas Miesnieki".


Tāpat šis gads ir nesis virkni prasību pret mājas spēļu organizēšanu, ar ko arī "Miesnieki" mēģinās tikt galā Ogres stadionā.


RK "Miesnieki" prezidents Uldis Bautris: "Mūsu kluba komanda pirmo reizi aizvadīs spēli Ogres pilsētas stadionā. Tas ir saistīts ar TOP līgas prasību nodrošināt tribīnes vismaz 500 vietas skatītājiem, kvalitatīvu zālienu, spēles translācijas iespējas. Ir arī daudzas citas prasības spēles organizācijas līmeņa celšanai. Regbija klubs Miesnieki cer, ka spēli apmeklēs daudz interesentu, jo spēles dienā ir Ogres pilsētas svētki, tādējādi tiks popularizēts arī šis Latvijā ne tik populārais sporta veids. Paldies Ogres pilsētas sporta dzīves kuratoriem par šādu iespēju aizvadīt mājas spēli tik augstas klases stadionā. Par atbalstu esam pateicīgi arī Ogres būvkompānijai "ULRE" un tās vadītājam Reinim Gulānam." 


Komandas galvenais treneris Kristaps Andersons: "Komanda nopietni gatavojas sestdienas spēlei. Cenšamies labot tās kļūdas, kādas pieļāvām pirmajā spēlē. Prieks, ka spēle, kas pirmo reizi notiks Ogrē, ir iekļauta pilsētas svētku programmā. Diemžēl, kā jau amatieru klubam, šonedēļ ir radušies apstākļi, kas nopietni ietekmē gan spēli, gan gatavošanos tai – vairāki spēlētāji piedalās lielākajās Latvijas militārajās mācībās "Namejs", līdz ar to būs jāveic nozīmīgas izmaiņas sastāvā. Strādājam arī ļoti nopietni, lai jaunie spēlētāji spētu pietiekami kvalitatīvi aizvietot iztrūkstošos pamatsastāva spēlētājus. Taču priekšā stāv liels un neatlaidīgs darbs, lai varētu spēlēt pietiekami labā līmenī. Aicinām visus nākt uz spēli un atbalstīt puišus!"


Regbija klubs "Miesnieki" pateicas kluba atbalstītājiem: TransactPro, SIA "STATS SERVISS", Sporta Punkts un Ogres novada pašvaldībai.


Spēles tiešraidei sestdien varēs sekot: Facebook lapā ŠEIT.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/sports/42144

2018. gada 23. augustā, 14:34, Sports
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet